burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt’tan hızlı başlangıç

Deniz Kurt’tan hızlı başlangıç
3.303 kez okundu
25 Kasım 2018 - 21:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün adaylığının açıklanmasından ardından AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, saha çalışmalarına hızlı başladı.

İstanbul’dan dün akşam saatlerinde Burdur’a dönen AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ve İl Teşkilatı yöneticileri, AK Parti İl Başkanlığında yoğun bir kalabalığın sevgi ve destek seli ile karşılandı. Burada AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a İl teşkilatı ve Partililer’den tam destek mesajı verildi.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, bugün sabahın erken saatlerinde ise TÜGVA’nın “Gelmeden Kıyamet Gel Kıyam et” programına katıldı.

Öğlen saatlerinde ise AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Ak Parti Kadın Kollarının “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü” programına katıldı.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, öğleden sonra ise AK Parti İl başkanı Volkan Mengi, İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MAKÜSPOR- Burdur Belediye spor karşılaşmasını izledi.

Katıldığı bütün programlarda yoğun ilgi gören AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, halktan ve sahadan aldığı tam destek karşısında büyük moral depoladı.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.