Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar
doruk-reklam

Ekici çalışmalarına hız verdi

02 Mayıs 2018 Çarşamba, 08:41

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için AK Parti Burdur Milletvekili Aday Adayları çalışmalarına hız verdi.

24 Haziran 2018’de yapılacak olan Genel Seçimler için Burdur AK Parti Milletvekili A.Adayı İbrahim Ekici’nin performansı göz dolduruyor.

Bugüne 3 İlçe teşkilatını sığdıran Milletvekili A.Adayı İbrahim Ekici Ağlasun, Tefenni ve Karamanlı İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Teşkilatla bir araya geldiklerini sosyal medya hesabından duyuran Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ekici teşkilatlara gösterdikleri yakın ilgi ve samimiyetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

Türkiye’nin dış güçler tarafından psikolojik baskı altına alınarak yönetilmeye çalışıldığının altını çizen Ekici “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu davayı kurarken tek bir amacı vardı. Şer güçlerin istilası altında olan ülkemizi şer odaklarından kurtarmak. Çok şükür Rabbim Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımıza öyle bir iman gücü verdi ki bu şer odaklarının hepsi ile mücadele edebiliyor. Teşkilatlarımız, vatandaşlarımız ve dava arkadaşlarımız olarak bu davaya hizmet etmek bizim boynumuzun borcu. İsimlerin ve kimliklerin hiçbir önemi yok asıl olan millettir, vatandır AK Partidir. Milletimizin bu davaya her zamankinden çok ihtiyacı vardır. Onun için bizler AK Parti teşkilatları olarak her zamankinden daha fazla çalışmalıyız ve şer odaklarına karşı kalkan olmalıyız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi