burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Engelli Vatandaşlarımız ve Şehit Yakınlarına Uygun Fiyat İle D-Smart

Engelli Vatandaşlarımız ve Şehit Yakınlarına Uygun Fiyat İle D-Smart
222 kez okundu
27 Nisan 2017 - 17:21

Engelli Vatandaşlarımız ve Şehit Yakınlarına Uygun Fiyat İle D-Smart

Yurt içerisinde maalesef çok sayıda engelli vatandaşımız bulunuyor. Bu vatandaşlarımızın bazıları doğuştan bu zorluklarla baş etmek zorunda kalırken bazı kişiler sonradan yaşadıkları kazalar ya da hastalıklar sebebiyle engelli statüsünde yer alıyor. Böyle bir durumda herkes bir gün engelli adayı olduğunun bilincinde olarak bu kardeşlerimize yardım ederken büyük firmalar da yaptıkları kampanyalar ile mali yönden destek vermeyi amaçlıyor. Buna ek olarak devletimizin ve milletimizin bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerin yaşadıkları acıyı kapatmak mümkün olmasa da ellerinden geldiğince destek vererek firmalar daha kolay bir yaşam imkânı sunmayı amaçlıyor.

Bu doğrultuda hem engelli vatandaşlarımız hem de şehit yakınları için D-Smart özel olarak kampanyalar düzenliyor. Engelli ve şehit yakınlarına dsmart isimli kampanya ile birlikte bu kişiler çok uygun fiyatlardan D-Smart sahibi olabiliyorlar. Böylece boş zamanlarını televizyon başında geçiren kişiler çok özel kanalların en uygun fiyattan alarak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. Bu aşamada D-Smart daha öncesinden açıkladığı paket fiyatları üzerinden belirli indirimler yaparak bu vatandaşlarımıza fiyatları sunuyor. Yapılan anlaşmalar ile birlikte alınan taahhütler de fiyatların daha uygun seviyelere inmesini sağlarken bu sayede inanılmaz rakamlar ortaya çıkabiliyor. Bu kampanya dâhilinde istedikleri kanalları seçen vatandaşlarımız rahatlıkla televizyonlarından 24 saat aynı verimi alabiliyor.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için D-Smart tarafından aranan bir dizi şart bulunuyor. Eğer kişiler bu şartların tamamını sağlamıyorlarsa bu kampanyadan yararlanma imkânları da bulunmuyor. İlk olarak kişilerin bu kampanya için 24 aylık taahhüt vermesi gerekiyor. Aksi halde bu kampanyanın içerisinde kişiler dâhil olamıyorlar. Bunun sonrasında kişilerin engelli ya da şehit yakını olduğunu belgeler ile D-Smart’a göstermesi gerekiyor. Resmi olarak bu belgeleri olmayan kişilerin başvuruları kabul edilmiyor. Buna ek olarak tek bir TC kimlik numarası ile birlikte bir üyelik açılıyor. Bu sebeple de bu vatandaşlarımızın durumunu kullanarak diğer kişilerin de indirim almaları mümkün olmuyor.

Kampanya dâhilinde uydu alıcıları D-Smart mülkiyeti dahilinde üyelere veriliyor. Bu doğrultuda kişilerin D-Smart üyelikleri son bulduğunda firma yetkilileri uydu alıcıları da geri alıyorlar. Üyelik süresi boyunca da bu uydu alıcılar farklı adresler de ya da farklı kişiler tarafından kullanılamıyor. Bu cihazların kurulumları için herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor. Normal şartlarda 40 TL olarak belirlenen kurulum ücreti ve buna ek olarak aktivasyon ücret, damga pulu vergisi gibi ücretlerin hiçbiri üyelerden alınmıyor. Bu ücretlerin tamamı hediye olarak D-Smart tarafından engelli ya da şehit yakınlarına veriliyor. Eğer kişiler 24 ay dolmadan bu kampanyayı iptal etmek isterlerse bunun karşılığında bu güne kadar d’smart tarafından sunulan kampanya dâhilinde aldıkları ücretleri ve hediyeleri geri ödemek zorunda oluyorlar.

Bu kampanya için başvurularını yapacak olan kişiler ilk olarak internet sitesine giriş yapıyorlar. Bu site üzerinden kendilerine uygun kampanyayı seçen kişiler kişisel bilgilerini doldurarak engelli ve şehit yakınına indirimli D-Smart kampanyasına başvurularını gerçekleştiriyorlar. Bu başvurularında kişilerin evlerinden çıkmasına gerek olmazken ekipler kısa süre içerisinde gelerek kurulum işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyor. Bunun sonrasında aktivasyon işlemleri de yapılarak kişiler D-Smart’ları kullanılabilir hale geliyor. Bu işlemlerin ardından kişiler gerekli belgeleri de yetkili kişilere teslim ediyorlar. İsterlerse posta yoluyla yollama şansı da bulunuyor ancak bu yol çok fazla tercih edilmiyor. Eksiksiz bir şekilde belgeler teslim edilirse 24 ay boyunca sorunsuz bir şekilde sabit ücretler bu hizmet alınıyor.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.