Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe
doruk-reklam

Eroğuz, “Burdur Şeker Fabrikası’nı Burdur konsorsiyumu alacak”

25 Nisan 2018 Çarşamba, 14:45

Özelleştirme Daire Başkanlığı tarafından yarın yapılacak Burdur Şeker Fabrikası ihalesine Burdur Sivil Toplum Kuruluşları, Burdur Belediyesi ve iş adamlarından oluşan Burdur konsorsiyumu şeker fabrikasının Burdur’da kalması ve Burdur’a kazandırılması için elini güçlü tutuyor.

Yarın saat 16:00’da başlayacak olan Burdur Şeker Fabrikası’nın ihalesine Burdur’dan oluşturulan konsorsiyumdan ortak Ankara’ya gitti. Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Nasuh Eroğuz, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, TDSYMB Başkanı Kamil Özcan, İşadamı Hasan Hüseyin Aksöz yarın yapılacak olan ihale öncesi son çalışmalarını sürdürüyor.

26 Nisan 2018 tarihinde saat 16:00’da başlayacak olan ihale hakkında Burdurweb’e açıklamada bulunan Burdur Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Nasuh Eroğuz, ihale için tek yürek olduklarını, ilimiz sivil toplum kuruluşları, işadamları ve Burdur Belediyesi’ne bağlı şirket BİMTAŞ’ın da yer aldığı konsorsiyum olarak Burdur Şeker Fabrikası’nı alacaklarını ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi