Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Gençlerin Tehlikeli Oyunu

  Gençlerin tehlikeli oyunu diyoruz çünkü bunun başka bir açıklaması yok. İlimizde motosiklet tutkunu gençler Burdur-Isparta karayolunda motosikletle yaptıkları akrobatik bir o kadar da tehlikeli sürüşlerini sosyal medya hesaplarında paylaşır oldular. Gençler kendi çektikleri bu videoları ile arkadaşları arasında meydan okuma haline getirdiler.   Motosiklet üzerinde akrobasi uğruna yaptıkları artistik hareketler canlarını tehlikeye attıklarını ortaya koyuyor. Yüksek süratle yapılan bu gösteri tarzındaki sürüşlerde bir anlık dengesizlik hata affetmiyor. Gençlerimizin bu tarz olaylardan ölüm haberlerini almamak adına başta ebeveynleri olmak üzere tüm yetkililerin tedbirlerini alması gerektiğini vurguluyoruz.   ÖZEL HABER: ÖZGÜR DOĞAN
3035 kez izlendi, 15 Ağustos 2015 Cumartesi

 

 

Etiketler:

3 Yorum

 1. Burdur

  08/15/2015 at 11:15

  şehir içinde de magandalık yapan bu çocuk yaştaki gençler ve tehlikeli araç kullanan kuş beyinli olan insanların bir kazaya karışıp can kaybına ve sakatlanmaya sebebiyet vermeden emniyet müdürlüğünün birşey yapması gerekli oturduğu yerden park cezası kesmekle polis olunmaz !!!!

 2. ferhat

  08/16/2015 at 02:07

  eksozu açıp bas bas bağırtan bu kendilerini gösterme çabasında olan ezikler bıktırdı artık.gece gündüz demeden, şehrin göbeğinde cirit atıyorlar, ortada polis yok, dur diyen yok!Şişe, taş ne bulursam atacam bu karaktersizlerin başına artık.

  • Ismini vermek istemeyen sahis

   08/17/2015 at 04:35

   Aynn taniyom ben bunlari


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi