burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt’tan yoğun haftasonu mesaisi

Deniz Kurt’tan yoğun haftasonu mesaisi
563 kez okundu
03 Aralık 2018 - 9:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklanmasından ardından AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, saha çalışmalarına hızlı devam ediyor.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Eski K Parti Merkez ilçe Başkanı Murat Akbıyık cumartesi günü sabahın erken saatlerinde ziyaretlere başladı.

İlk olarak cumartesi sabah saatlerinde Bahçelievler Mahallesinde İsa ve Feden Özkan ailesinin evinde kahvaltıya misafir oldu.

Ardından Uzay Çatı altında kurulan ikinci el pazarında vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Günün ilerleyen saatlerinde ise AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Eski AK Parti Merkez ilçe Başkanı Murat Akbıyık ile beraber İstasyon caddesindeki iş yerilerine ziyaret ederek, hem vatandaşların hem de esnafların sorunların çözümünde adres olduklarını belirtti.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt :“Şeffaf, adil ve gönül belediyeciliğini uygulayacağız. İşin ehli ve liyakatlı ekiple çalışacağız. Ekibimiz ve projelerimiz hazır. Burdur halkımıza hak ettiği hizmet ve yatırımları sağlayacağız. AK Parti belediyeciliğinin farkını gerçek anlamda Burdur’da hissettireceğiz” Dedi.

Pazar günü ise MAKÜ’ye kazandrılan iki dev eser Teknokent ve Kütüphane açılışına katıldı.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Eski AK Parti Merkez ilçe Başkanı Murat Akbıyık tüm gün ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la beraber Burdur’da yatırım ve inceleme turuna katıldı.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.