burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt, halka dokunuyor

Deniz Kurt, halka dokunuyor
1.034 kez okundu
05 Aralık 2018 - 13:27

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığının açıklanmasından ardından AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, saha çalışmalarına hızlı devam ediyor.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt seçim çalışmaları kapsamında AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Merkez İlçe, İl Yönetimi ve İl Genel Meclis Üyesi aday adayı Murat Akbıyık ile beraber Salı Pazarında esnaf ve alış veril yapan vatandaşların yüreğine dokundu.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, genci, yaşlısı ve her yaştan insanın halini hatırını sorarak gönül aldı.

Salı Pazarı esnafı ve vatandaşın yoğun ilgisini ise , AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt bir bir ilgilenerek, sorunları can kulağıyla dinleyerek, çözüm noktasında yoğun mesai harcayacağını dile getirdi.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt: “Şeffaf, adil ve gönül belediyeciliğini uygulayacağız. İşin ehli ve liyakatlı ekiple çalışacağız. Ekibimiz ve projelerimiz hazır. Burdur halkımıza hak ettiği hizmet ve yatırımları sağlayacağız. AK Parti belediyeciliğinin farkını gerçek anlamda Burdur’da hissettireceğiz” Dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.