burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Deniz Kurt MAKÜ’lü öğrencilerle bir araya geldi

Deniz Kurt MAKÜ’lü öğrencilerle bir araya geldi
1.053 kez okundu
06 Aralık 2018 - 11:14

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ve AK Parti İl Başkan yardımcıları Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Matematik 3. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Matematik 3. sınıf öğrencileriyle bir araya gelen AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a eşi, Fatma Kurt’ta eşlik etti.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrencilerinin “AVM”, “Yurt” ve “ulaşım” sorunlarını AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a aktardı.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ise öğrencilerin ihtiyacı olan bu konularda yine çözüm adresinin AK Parti Belediyeciliği olduğunu söyledi.Ayrıca bu seçim döneminde özellikle üniversite öğrencilerine ayrı önem verdiği dile getiren AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Gerek üniversite öğrencileri gerekse de gençlerle ilgili yoğun bir çaba ve mesai harcadıklarını” dile getirdi.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.