burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Tefenni’de Teras Park hizmete açıldı

Tefenni’de Teras Park hizmete açıldı
3.482 kez okundu
09 Aralık 2018 - 11:11

Burdur’un Tefenni ilçesinde yeni bir sosyal tesis daha hizmete açıldı. Gerçekleştirdiği projeler ile Tefenni halkının refah düzeyini artırarak sevgisini kazanan Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ilçenin en yüksek tepesinde kent merkezini gözler önüne seren alanda yaptıkları Teras Park’ın açılışını gerçekleştirerek Tefennililerin hizmetine sundu.

Törenle gerçekleşen açılış programına Tefenni Kaymakamı İlker Eker, Belediye Başkanı Ümit Alagöz, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, Karamanlı Belediye Başkan Adayı Filiz Türkoğlu, Ülkü Ocakları Burdur Başkanı Ayhan Mete, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda Tefennili ve davetli katıldı.

Açılışta konuşan Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz; “Bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan çok kıymetli hemşerilerimize, davetimize icabet eden misafirlerimize ve bu projenin oluşumunda büyük fedakârlıklar yapan Belediye personelime canı yürekten teşekkür ediyor, İşletmemizin İlçemize hayırlı olmasını diliyor, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol, Teras Parkı gezerek Başkan Alagöz’den bilgi aldı. İçerisinde restoranın bulunduğu, dışarısında oyun parkının ve seyir terasının bulunduğu Teras Park’ta ayrıca dalgalanan 16 adet Türk ve Osmanlı Bayrakları Teras Park’a ayrı bir hava ve atmosfer katıyor. 

Açılışa gelen davetliler Teras Parkı gezerek ilk izlenimlerini Başkan Alagöz’e ilettiler. Vatandaşlar, Başkan Alagöz’e teşekkür ederek böyle bir sosyal tesisin ilçeye kazandırılmasından dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler. Açılışa katılan davetlilere ise Teras Park’tan ilk ikram yapıldı.  Selçuklu Et ve Mangal Evi firmasının işletmesini aldığı Teras Park’ta açılışa katılan davetlilere mangalda pişirilen köfteler ekmek arası şeklinde misafirlere ikram edildi. 

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.