burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Serdar Besler, “Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz”

Serdar Besler, “Elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz”
306 kez okundu
28 Aralık 2018 - 15:37

AK Parti Bucak İlçe Başkanlığı görevine parti genel merkezince atanan Serdar Besler dün basın toplantısı düzenledi.

Kendisini tanıtmak ve vizyonunu açıklamak üzere basın mensuplarıyla buluşan Besler, şöyle konuştu:

Öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Serdar BESLER 1979 yılı Bucak doğumluyum. İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Bucak’ta tamamladım. İşletme Fakültesi mezunuyum. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Bilindiği üzere İlçe Başkanımız Sayın Adem ŞENGÜL Belediye Başkan aday adaylığı için görevinden ayrıldı. Bu vesileyle kendisine ve yönetim kurulu üyelerine partimiz adına yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederim.

26.12.2018 tarihi itibariyle AK Parti Genel Merkezimiz bu ulvi görevi tarafıma tevdi etmiş bulunuyor. En kısa zamanda Yönetim Kurulu Üyelerimi belirleyerek, hep birlikte partimize Bucak’ımıza ve Bucak’ lımıza hizmet etmeye başlayacağız inşallah.

Buradan, bugüne kadar partimizde Belediye Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Üyeliği ve Teşkilatımızın yönetim kurullarında görev almış, Partimizi layıkıyla temsil etmiş herkese çok teşekkür ediyorum.

Tabi teşekkürün en büyüğünü teveccühlerini,  oylarını ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli hemşehrilerimiz hak ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ a ve Ak Partimize 16 yıldır artarak devam eden sevgi ve muhabbet besleyen tüm halkımıza minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Bizler bu büyük ailenin fertleri olarak, Bucak’ımızı her zaman en güzelini hak eden Bucaklılarımızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

Henüz Belediye Başkan adayımız netleşmedi. 15 Belediye Başkan Aday adayımız bulunmaktadır. Görev bekleyen tüm arkadaşlarımız bizim için birer başkan adayıdır.  Genel Merkezimiz hangi ismi bu göreve layık bulursa bulsun, Bucak’ımızın ve adaylarımızın kazanması için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Sözlerimi burada sonlandırırken, teşriflerinden dolayı değerli basın mensuplarımıza ve desteklerini esirgemeyip buraya kadar zahmet edip gelen tüm teşkilat üyelerimize teşekkür eder, Saygı, sevgi ve muhabbetle selamlarım.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.