burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt, “Derdimiz Burdur’u hak ettiği yere kavuşturmak”

Deniz Kurt, “Derdimiz Burdur’u hak ettiği yere kavuşturmak”
1.218 kez okundu
07 Ocak 2019 - 18:37

AK Parti’nin Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, aday tanıtım toplantısında konuşmada bulundu.

Konuşmasının başında katılımcılara selamlamada bulunan Kurt, konuşmasının başında büyük alkış alarak partisinden büyük destek aldığını ispatladı.

İŞTE DENİZ KURT’UN KONUŞMASI

Etkili konuşmasına başlayan Deniz Kurt, “Burdur’a hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda bizlere şahitlik etmek için hepiniz hoş geldiniz. Bu yol öyle bir yol ki tek başına hiç kimsenin çıkamayacağı ancak birlik ve beraberlik içerisinde, tevazu ile, gayret ilei aşk ile yürüyebileceğimiz bir yol. Bu yol öyle bir yol ki gönüllere girmenin, insana değmenin, sevilmenin, sevdirmenin en güzel yolu. Bu kutlu yolda kar demeden, çamur demeden, soğuk demeden bizleri esirgemeyen, partimin güzide temsilcilerine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” Dedi.

AK Parti olarak hizmet yarışında iddialıyız diyen Deniz Kurt, “Bu nedenle de son 16 yıldır tüm yarışlardan yükselerek çıktık. Burdur Akdeniz’in kilit taşı, medeniyetlerin beşiği ve bölgemizin de kültür başkentidir. En önemlisi de Burdur bir semboldür. Eğer siz bir şehre sadece beton ve asfalt gözüyle bakarsanız projeleriniz bu dar çerçeveye sığdırırsanız, siz o kente en önemlisi de o kentin insanlarına gönül gözüyle bakmıyorsunuz demektir. Ne yazık ki geldiğimiz bu noktada bu şehirde ikisi de yok. Biz herşeyden önce bu şehre gönül gözüyle bakıyoruz. ” Dedi.

Projelerinin hazır olduğunu belirten Deniz Kurt, “Bu şehrin kültürünü biliyor, tarihi mirasını sahipleniyoruz. Bu tarihi şuurla yaşanılması kolay, hayat standartları yüksek ve hak ettiği yatırımları alan modern bir şehir için Burdur’a yakışır projeler geliştirdik. Bilmenizi istiyoruz ki bu konuda hazırlığımız tamdır. Bu kutlu yola Burdur’u hak ettiği seviyeye taşımak için çıktık. Bu yoldaki en büyük kazancımız ise milletine aşık, milletinin de ona aşık bir Cumhurbaşkanımızın olmasıdır. Onun çizdiği 2023, 2053 ve 2071 vizyonları bizim de Burdur için temel vizyonumuz olmuştur.AK Parti, Türkiyeyi 16 yıl önce aziz milletin hasretle beklediği siyasi istikrara kavuşturmuştur. Eğer bugün bölgesinde güçlü bir Türkiye’den bahsediyorsak, her türlü hainliğe ve saldırılara rağmen güçlü bir ekonomiden bahsediyorsak önce Allah’a, sonra da bu milletin davaya duyduğu güven ve AK Parti hükümetlerin sağladığı bu siyasi istikrara borçluyuz. İşte bu nedenle derdi millet olanın yükü de ağır olur.” Dedi.

Konuşmasına devam eden Deniz Kurt, “Bu millet bize yürü dedikçe büyük bir tevazu ve azimle yürüyeceğiz. 15 Temmuz’da korkmadan tankların önüne yürüdüğümüz gibi azim ve gayretle, samimiyet ve tevazu ile makam ve mevki için değil , bu milletin sevgisine layık olmak için yürüyeceğiz. Çünkü AK Parti’nin hamurunu bu millet yoğurdu. Kumaşını Anadolu’nun cefakar kadınları ilmek ilmek büyük özenle dokudu. ” Dedi.

“KİMSEYİ AYIRMAYACAĞIZ”

Burdur bölgenin kalbidir. Çok vakit kaybettik. Artık Burdur’un daha fazla vakit kaybetmeye tahammülü yok. Bu yolda kimseyi ayırmayacağız, dışlamayacağız ve sadece hizmet edeceğiz. Yönetim anlayışını ben değil biz üzerine kuracağız. Bu şehir için kimin fikri varsa dinleyeceğiz. İstişare edeceğiz. Burdur için kim en ufak katkı sağlayacaksa emin olun kapımız sonuna kadar her zaman açık olacaktır. AK Partili belediyeler Türkiye’nin yüz akı olmuştur. Nerede bir AK Partili belediye varsa orada sosyal belediyecilik vardır. Bizim olduğumuz yerde yaşlılarımız yalnız değildir. Gençlerimiz ve çocuklarımız yarınlara güvenle bakmaktadır. Bizim derdimiz büyük. Bu kutlu kenti hak ettiği yere kavuşturmak gibi bir derdimiz var. ” Dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.