burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt’tan gençlere çağrı! “Endişe etmeyin sorunlarınızı biliyorum.”

Deniz Kurt’tan gençlere çağrı! “Endişe etmeyin sorunlarınızı biliyorum.”
629 kez okundu
08 Ocak 2019 - 13:38

AK Parti Burdur Belediye Başkan adayı Deniz Kurt sosyal medya hesabından bir video klibi ile gençlere çağrıda bulundu. Deniz Kurt video klibinde “Endişe etmeyin, sorunların biliyorum.Hepsi için ayrı ayrı proje geliştirdik. Bu şehir sizlere çok daha büyük imkânlar sunacaktır” vurgusu ön plana çıktı.

İŞTE DENİZ KURT’un VİDEO KLİBİNDEKİ DEMECİ

Sevgili Gençler;

Siyasete büyüklerimize göre erken, sizlere göre çok geç başladık.Bu anlamda sizler, bizlere ve büyüklerimize göre şanslısınız.AK Parti birileri gibi gençlerden korkan, onlardan çekinen ve gerektiğinde hiç düşünmeden yerini gençlere bırakmaktan korkan bir parti olmamıştır.En büyük gücünü de siz gençlerden almıştır.İnanıyorum, bu seçimlerde de en büyük gücümüz sizler olacaksınız! Sorunlarınızı biliyorum.Endişe etmeyin, hepsi için ayrı ayrı projeler geliştirdik.Bugün kendinizini , yerel yönetimler anlamında yalnız hissediyorsunuz. Belki anlaşılmadığınızı sizlere yeterince kıymet verilmediğini düşünüyorsunuz.En önemlisi çerçevenizin daraldığını , bu şehrin kaynaklarının sizlere yetmediğini düşünüyorsunuz.Tekrar ediyorum…Endişe etmeyin.Bu şehir sizlere çok daha imkanlar sunacaktır. Yeter ki bizim sizlere güvendiğimiz gibi sizlerde kendinize güvenin.

İŞTE O VİDEO

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.