Son Dakika
23 Mart 2019 Cumartesi
doruk-reklam
doruk-reklam

Deniz Kurt hız kesmiyor

11 Ocak 2019 Cuma, 21:56

Gönül belediyeciliği sloganıyla yola çıkan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarını Burdur’un her noktasına taşımaya çalışan Deniz Kurt, gencinden yaşlısına ,memurundan işçisine , öğrencisinden esnafına kadar hiçbirini ayırmadan, çalışmalarını dur durak bilmeden devam ediyor.Her gittiği yerde gönüllere fetheden AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, herkesin sorun ve taleplerini can kulağıyla dinliyor.

Ziyaretler sonrası açıklamadan bulunan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt: “Burdur için kim en ufak katkı sağlayacaksa emin olun kapımız sonuna kadar her zaman açık olacaktır. AK Partili belediyeler Türkiye’nin yüz akı olmuştur. Nerede bir AK Partili belediye varsa orada sosyal belediyecilik vardır. Bizim olduğumuz yerde yaşlılarımız yalnız değildir. Gençlerimiz ve çocuklarımız yarınlara güvenle bakmaktadır. Bizim derdimiz büyük. Bu kutlu kenti hak ettiği yere kavuşturmak gibi bir derdimiz var. ” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi