burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt hız kesmiyor

Deniz Kurt hız kesmiyor
1.239 kez okundu
11 Ocak 2019 - 21:56

Gönül belediyeciliği sloganıyla yola çıkan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte seçim çalışmalarını Burdur’un her noktasına taşımaya çalışan Deniz Kurt, gencinden yaşlısına ,memurundan işçisine , öğrencisinden esnafına kadar hiçbirini ayırmadan, çalışmalarını dur durak bilmeden devam ediyor.Her gittiği yerde gönüllere fetheden AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, herkesin sorun ve taleplerini can kulağıyla dinliyor.

Ziyaretler sonrası açıklamadan bulunan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt: “Burdur için kim en ufak katkı sağlayacaksa emin olun kapımız sonuna kadar her zaman açık olacaktır. AK Partili belediyeler Türkiye’nin yüz akı olmuştur. Nerede bir AK Partili belediye varsa orada sosyal belediyecilik vardır. Bizim olduğumuz yerde yaşlılarımız yalnız değildir. Gençlerimiz ve çocuklarımız yarınlara güvenle bakmaktadır. Bizim derdimiz büyük. Bu kutlu kenti hak ettiği yere kavuşturmak gibi bir derdimiz var. ” Dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.