Son Dakika
23 Mart 2019 Cumartesi
doruk-reklam
doruk-reklam

Burdur’a Millet Bahçesi yapılacak

12 Ocak 2019 Cumartesi, 11:53

Burdur Valisi Hasan Şıldak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi. Vali Şıldak, basın mensuplarıyla gerçekleştirdiği toplantıda “Millet Bahçesi” nin yapılmasının planlandığını müjdeledi.

KÜLTÜR MERKEZİ MARTTA BAŞLANACAK

Devletin yarım kalan ve tamamlanma sürecine giren yatırımlar hakkında bilgi veren Vali Şıldak, “Somut olarak ilimizde yürütülen hizmetler konusunda da biliyorsunuz uzun bir süredir Burdur’un gündeminde olan ve yarım kalmış bir inşaat vaziyetinde olan ve hatta bir ara metruk bir binaya dönüşmüş olan Kültür Merkezimizin ihalesini İl Özel İdaresi olarak 8 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştiriyoruz. Burası Mart ayı içerisinde hızlı bir şekilde yapımına tekrar başlanıp, ilimize çok ihtiyaç duyulan bir salon, kültür etkinliklerinin yürütülebileceği bir mekan olarak inşallah kısa süre içerisinde hizmete sunulacak. ” Dedi.

YAZA TAMAMLANIYOR

Açıklamalarına devam eden Vali Şıldak, “Yüzme havuzunun bitmesi çok yakın. İnşaat tamamlanmak üzere, içerdeki donatım malzemelerini temin etmeye çalışıyoruz, birkaç ay içerisinde buda yine yüzme sporu olarak, çocuklarımızın, gençlerimizi ve bütün halkımızın aslında hizmetine girecek. Kapalı Spor salonu inşaatını yaz aylarında tamamlamış olacağız. ” Dedi.

100 GÜNLÜK EYLEM PLANINDAYDI

Burdur’a bir Millet Bahçesinin yapılması için çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Vali Şıldak, “Bir de ilimizde inşallah yine bir millet bahçesi uygulamasını da hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu konu biliyorsunuz 100 günlük eylem planlarında Hükümetimizin yer alıyor ve Sayın Cumhurbaşkanımızın çok önem verdiği projelerdendir, Yine Burdur’a yakışır bir şekilde bir millet bahçesini inşa etmiş olacağız inşallah. ” Dedi.

Yorum

  1. Serhat

    01/12/2019 at 19:01

    Hastane de tamamlanmadı onunda tamamlanması gerekir

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi