Son Dakika
19 Nisan 2019 Cuma
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Deniz Kurt: “Burdur’u inşa etmek için çalışacağız”

16 Ocak 2019 Çarşamba, 21:30

Gönül belediyeciliği sloganıyla yola çıkan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt esnaflarla kahvaltıda buluştu.

AK Parti’nin Millete hizmet partisi olduğunu vurgulayan, Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt “2004 yılında başlatılan AK Parti belediyeciliği inşallah 2019 yılı nisan ayıyla tüm Türkiye’de devam edecek. Bu seçimlerin temelinde gönül belediyeciliği var. Hemşehrilerimizin hazırladığımız projelerle, yapmaya talip olduğumuz çalışmalarla gönlüne gireceğiz ve ne yapacaksak Burdurlu hemşerilerimizle birlikte yapacağız. HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETKÂRLIĞINA TALİP olduğumuz bu yolda gece gündüz demeden HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ Projelerimizle yeniden Burdur’u inşa etmek için çalışacağız.” İfadelerini kullandı.


AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt kahvaltı programıyla ilgili açıklamasında ise: “Burdurumuzun kıymetli esnaflarıyla kahvaltı programımızda bir araya geldik. Sorunlarını ve taleplerini kendilerinden dinledik. Göstermiş oldukları nezaket ve samimiyet için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi