burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt: “Burdur’u inşa etmek için çalışacağız”

Deniz Kurt: “Burdur’u inşa etmek için çalışacağız”
1.052 kez okundu
16 Ocak 2019 - 21:30

Gönül belediyeciliği sloganıyla yola çıkan AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt esnaflarla kahvaltıda buluştu.

AK Parti’nin Millete hizmet partisi olduğunu vurgulayan, Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt “2004 yılında başlatılan AK Parti belediyeciliği inşallah 2019 yılı nisan ayıyla tüm Türkiye’de devam edecek. Bu seçimlerin temelinde gönül belediyeciliği var. Hemşehrilerimizin hazırladığımız projelerle, yapmaya talip olduğumuz çalışmalarla gönlüne gireceğiz ve ne yapacaksak Burdurlu hemşerilerimizle birlikte yapacağız. HEMŞEHRİLERİMİZİN HİZMETKÂRLIĞINA TALİP olduğumuz bu yolda gece gündüz demeden HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ Projelerimizle yeniden Burdur’u inşa etmek için çalışacağız.” İfadelerini kullandı.


AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt kahvaltı programıyla ilgili açıklamasında ise: “Burdurumuzun kıymetli esnaflarıyla kahvaltı programımızda bir araya geldik. Sorunlarını ve taleplerini kendilerinden dinledik. Göstermiş oldukları nezaket ve samimiyet için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “Dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.