burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

CHP’li Mümtaz Şenel’den pazarcı ve sanayi esnafına çifte müjde

CHP’li Mümtaz Şenel’den pazarcı ve sanayi esnafına çifte müjde
872 kez okundu
18 Ocak 2019 - 13:51

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yeşilova Belediye Başkan Adayı Mümtaz Şenel, Yeşilova Halkına dokunmaya devam ediyor.

Mümtaz Şenel, son ziyaretini Yeşilova’nın meşhur pazarı Perşembe pazarına gelerek pazarcı esnafına yaptı.

Pazarcı esnafına kulak veren Şenel, mevcut pazar yerinin eksiklerini gidererek Yeşilova halkının ve çevre köylerden gelen vatandaşların daha iyi satış ve alışveriş yapabildiği bir yer haline getirerek Yeşilova’nın hak ettiği pazar yerini kavuşturacaklarını ifade etti.

TOPTANCİ HALİ MÜJDESİ

Çevre köylerden gelen yerel ürünlerin satışı için düzenlemede yapacaklarını ifade eden Mümtaz Şenel, ayrıca belediye başkanı olması halinde Yeşilova’ya bir toptancı halini yapacaklarını belirtti.

YEŞİLOVA SANAYİ ESNAFINA DA MÜJDE

Ziyaretlerini CHP Yeşilova İlçe örgütü ve belediye meclisi üyesi adayları ile birlikte tam kadro gerçekleştiren Mümtaz Şenel, bugün Yeşilova Sanayi Esnafına ziyarette bulundu.

Yeşilova Sanayi esnafının sorunlarını dinleyen ve bir bir not alan Mümtaz Şenel, başkan olduktan sonra Yeşilova Sanayi esnafının çok sıkıntı çektiği alt yapısal sorunlar ile temel ihtiyaçlarını giderecekleri hizmetleri en kısa sürede çözüleceğinin müjdesini kendilerine verdi.

ŞENEL, “SANAYİ ESNAFIMIZ MÜSTERİH OLSUN”

Ziyaretleri sırasında açıklamada bulunan Mümtaz Şenel “Sanayi esnafımız müsterih olsun, sizlerin muhtemel taleplerini biliyoruz, tamamını gün gün not ederek yola çıktık. Göreve geldiğimizde sanayi esnafımızla halk toplantılarımız kapsamında sık sık görüşeceğiz. Kapımız her zaman açık olacak, bütün taleplerinizi bize gece gündüz iletebilirsiniz.” Dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.