burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Tefenni MHP’den yılın transferi

Tefenni MHP’den yılın transferi
1.666 kez okundu
31 Ocak 2019 - 18:45

MHP Tefenni, yılın transferine adeta imza attı.

Tefenni İl Genel Meclis üyesi Levent Tokmaker bu akşam saatlerinde AK Parti’den istifa etmişti. Levent Tokmaker açıklamasında şu ifadeler yer verdi: ” 13 yıldır TEFENNİ ve KÖYLERİNE hizmet için çalıştığım ve görev aldığım Ak Partiden gördüğüm lüzum üzerine bugün itibariyle istifa etmiş bulunmaktayım.” Dedi.

İlerleyen saatlerde ise Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ‘ün makamında bir araya gelen Tokmaker, MHP’den adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Tefenni Belediye Başkanlığı’na gelen Tokmaker, MHP’den İl Genel Meclisi Üyesi adaylık başvurusunu imzalayarak Başkan Ümit Alagöz ile poz verdi.

Sosyal medya hesabında açıklamada bulunan Başkan Alagöz, ” Geçtiğimiz günlerde defalarca söylediğim ve her ortamda gururla açıkladığım gibi tek arzumuz yaşanabilir, gelişmiş bir Tefenni’dir. Bu uğurda siyasi ayrım gözetmeksizin ilçe halkımızın birlik ve beraberliğini perçinleyecek, kutuplaşmaları yok edecek daha refah bir Tefenni için çalışmaktan dün olduğu gibi bugün de hiç vazgeçmedik. Yaklaşık 5 yıllık görev sürem içerisinde, İlçemize beraber hizmet etmekten mutluluk duyduğum ve İl Özel İdare ayağında Tefenni’mize her zaman elinden gelen desteği sağlayan ve her türlü gayreti gösteren kardeşim Levent Tokmaker, partimiz Milliyetçi Hareket Partisinden 1. Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayımız olmuştur. Kendisine partimizde bizimle beraber böyle bir görevi üstlendiği için teşekkür ediyor, bu birlikteliğin Vatanımıza, Milletimize, Burdur’umuza ve Tefenni’mize hayırlar getirmesini Cenabı Hakk’tan niyaz ediyorum. Saygı, sevgi ve selamlarımla.” Dedi.


burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.