burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt, “Gazi Caddesi’ni tek yöne çevireceğiz”

Deniz Kurt, “Gazi Caddesi’ni tek yöne çevireceğiz”
2.512 kez okundu
07 Şubat 2019 - 9:51

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, seçim çalışmaları kapsamında ilk mahalle sakinleriyle buluşma toplantısını gerçekleştirdi.

Deniz Kurt, ilk mahalle toplantısını Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde (NATO) gerçekleştirdi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN YOĞUN İLGİ

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada kurulan çadır hınca hınç dolarken, kış soğuna rağmen çadıra sığmayanların haricinde fazlasıyla dışarıda kalan vatandaşlar da Deniz Kurt’u dinlemek için saatlerce bekledi.

Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve İl Başkanı Volkan Mengi’nin ardından konuşmada bulunan Deniz Kurt, seçim vaatlerinden bir kısmını vatandaşlara sıraladı. İçme suyundan, trafik sorununa birçok projeyi ele atarak çözeceğini kaydeden Deniz Kurt, mahalle sakinlerinden büyük alkış aldı.

“TRAFİK VE OTOPARK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Göreve gelmesi halinde çok kısa sürede çözüm üreteceklerini kaydeden Deniz Kurt, “Gazi Caddesi’ni tek yöne çevireceğiz. Acil yolunu tekrar eski haline getireceğiz. Yeni sokak ve caddeler açacağız” Dedi.

Vatandaşların şehir merkezinde otopark güçlük çekmelerini yapacakları katlı otoparklar ile çözeceklerini ifade eden Deniz Kurt, “Cumhuriyet Meydanını yeniden düzenleyeceğiz. Cumhuriyet Meydanı altına 3 katlı otopark, fidan pazarına 3 katlı otopark yapacağız. Balık ve peynir pazarı arkasına da iş merkezi yapacağız.” Dedi.

PROJELER HAZIR

Projelerinin hazır olduğunu, zamanı gelince açıklayacaklarını ifade eden Deniz Kurt, “Amacımız Burdur’u hak ettiği yere getirmektir” Dedi.

TÜM TEŞKİLATTAN DENİZ KURT’a TAM DESTEK

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’un mahalle buluşmasına İl Başkanı Volkan Mengi ve İl Yönetimi, İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve İlçe Yönetimi, Gençlik ve Kadın Kollarından başkan ve yönetim kurulu üyeleri tam destekte bulundu.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.