Son Dakika
21 Mart 2019 Perşembe
doruk-reklam
doruk-reklam

Hayal ettiğin geleceğe doğru yerden başlamak senin tercihin

08 Şubat 2019 Cuma, 15:37

Burdur da eğitimin gururu Burdur Bahçeşehir Kolejinde 16 Şubat ve 23 Şubat tarihlerinde bursluluk sınavı yapılacak.

Burdur Bahçeşehir Koleji daha kaliteli bir eğitim için ve eğitim sisteminin çıtasını yüksekte tutmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ülke genelinde olduğu gibi Burdur’da da 16 Şubat ve 23 Şubat tarihlerinde bursluluk sınavı yapılacak. İl genelindeki bütün öğrencilerin burstan faydalanması amacıyla yapılan davet ile belirlenen limite kadar kolej imkanı tanınacak. Bahçeşehir Kolejlerinin Türkiye genelinde uygulayacağı okula kabul sınavları 16 Şubat 2019 8,9,10 ve 11. sınıflar 23 Şubat 2019 4,5,6 ve 7. sınıflara yönelik olacak ve sınav Burdur Bahçeşehir Kolejinde yapılacak.

Sınava girmek isteyen öğrencilerin tek yapmaları gereken ücretsiz olan okula kabul sınavı başvuruları için Burdur Bahçeşehir Kolejine gelmek. Bu sınavın sonucunda başarılı olan öğrenciler %100’e varan burs imkanı ve avantajlı indirim olanaklarından faydalanacak.

Burdur Bahçeşehir Koleji olarak tüm öğrencileri geleceğe eksiksiz hazırlarken akademik başarılarında en üst seviyeye taşıyor ve her geçen gün artan tecrübe, deneyim ve kalitesiyle tüm öğrencileri BAHÇEŞEHİRLİ olmaya davet ediyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi