burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

TOÇ BİR-SEN Burdur’da seçim heyecanı sona erdi

TOÇ BİR-SEN Burdur’da seçim heyecanı sona erdi
380 kez okundu
10 Şubat 2019 - 12:32

Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası Burdur Toç Bir-Sen Şubesinde Genel Kurul heyecanı yaşandı.


TOÇ BİR-SEN 30 nolu Isparta-Burdur Şubesine bağlı il temsilciliği olarak hizmet vermekte iken yeterli üye sayısını ulaşarak tek başına şube olma hakkı kazanan Toç Bir-Sen Burdur Şubesi’nin 09 Şubat 2019 Cumartesi günü geniş katılımla 1. Olağan genel kurulu yapıldı.
Nurcihan Velicangil Kültür merkezinde yapılan genel kurula, Genel Merkezden Toç Bir Sen Genel Sekreteri Sabri KIZIKKAYA, Genel Başkan Yardımcıları, Burdur Milletvekili Bayram ÖZÇELİK, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti İl ve İlçe Yönetimi, Belediye Başkan Adayı Deniz KURT, Isparta Afyon Denizli Muğla Antalya Toç Bir Sen Şube Başkanları ve yönetimleri, kurul müdürleri, Memur-Sen’e bağlı hizmet kolu başkanları, üyeler ve çok sayıda davetli katıldı.


Yapılan Genel Kurulda Kurucu Başkan Ömer CEBECİ TOÇ BİR-SEN 61 nolu Burdur Şubesinin Başkanı olarak seçildi. Başkan Cebeci’nin yönetiminde Şube Sekreteri Cengiz ÖZAY, Şube Başkan Yardımcıları olarak Baki TÜRKEN, Emin DEMİR, Ali İNCE, Gökhan ALBARAK, Mevlüt ÖZDEMİR yer alıyor.


Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan Kurucu Şube Başkanı Ömer CEBECİ; ‘’ iyi günde kötü günde bir ve beraber olacağız siz kıymetli üyelerimizin destekleri olduğu sürece bu birlikteliğimiz Allah’ın izni ile hep devam edecektir çünkü biz büyük bir aileyiz. diyerek birlik ve beraberlik mesajı verirken burdur genelindeki toplam çalışanın %76 sını temsil etme yetkisine sahip olduklarını bu sorumluluğun ağır bir yük olduğunu bunun bilincinde olduklarını bunun için özveri ile çalışacaklarını belirterek 61 nolu Toç Bir Sen Burdur Şubesinin Vatana Millete Toç Bir Sen camiasına ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni etti.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.