burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Çetin Bozcu’dan Deniz Kurt’a tam destek

Çetin Bozcu’dan Deniz Kurt’a tam destek
1.711 kez okundu
03 Mart 2019 - 13:30

1977-1980 yılları arasından Burdur Belediye Başkanı görevini yürüten Çetin Bozcu, Cumhur İttifakının ortak adayı AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a tam destekte bulundu.

2 Mart 2019 tarihinde Şirinevler Mahallesi’nde vatandaşların yoğun katılım sağladığı toplantıya katılarak açık destek veren Çetin Bozcu, Isparta’nın nüfusunun 300 Bini geçtiğini ve bunu kıskandığını belirtti. Bozcu, “Benim Burdur niye büyümüyor arkadaşlar? Niye eksik arıyorsunuz? ” Diye sorular sorarak tepkisini dile getirdi.

İŞTE ÇETİN BOZCU’NUN O KONUŞMASI

Sözlerine devam eden Çetin Bozcu, “Artık Burdur’un kendisini kurtarması lazım. Bu göl canavarının içinde gömülüp kaybolmasına hiç tahammülü yok Burdur’un. İşte ben onun için geldim. Ben sizden rica ediyorum. Armudun sapı var, üzümün çöpü var demeyin. Burada Deniz var” Dedi.

Deniz Kurt’a yönelik aile geçmişini öven Çetin Bozcu, “Artık o bakımdan düşüneceğiz, taşınacağız. Arkanızda iktidar partisi olmadan, devlet olmadan bu işler görülmez. ” Diyerek seçmeninin iktidar partisinden aday olan Deniz Kurt’a destek vermeleri konusunda açık destek istedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.