Son Dakika
25 Mart 2019 Pazartesi
doruk-reklam
doruk-reklam

Deniz Kurt, “5 yılda tanıtıma 12 Milyon Lira harcadılar

08 Mart 2019 Cuma, 11:21

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, mahalle buluşmalarına tam gaz devam ediyor.

Mahalle buluşmalarında mahalle sakinlerine yapacağı hizmetleri bir bir anlatan Deniz Kurt, mevcut Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in 5 yılda yaptığı icraatları da eleştiriyor.

DENİZ KURT, KONSERLERE GİDENENİZ VAR MI?

AK Parti Burdur Belediye Başkanı Deniz Kurt, mahalle sakinlerine Ali Orkun Ercengiz Başkanlığı’ndaki Burdur Belediyesi’nin 5 yıl içerisinde 12 Milyon (12 Trilyon) Lira harcamada bulunduğunu aktardı. Deniz Kurt, “Belediyenin düzenlediği konserlere  gideneniz var mı? Belediye 5 sene içerisinde  içme suyu ile ilgili 2.5 milyon TL harcamış. Konser ve temsil ağırlama giderlerini ne kadar harcamış biliyor musunuz?   Beş senede 12 Milyon TL. Bu rakamları ben uydurmuyorum.Bu rakamlar belediyenin resmi rakamları. İsterlerse çıksınlar karşımıza desinler ki; “Siz yanlış söylüyorsunuz bu rakamlar bu değil”. Biz belediyeden aldığımız rakamlarla konuşuyoruz.Beş sene içerisinde  konser ve temsil ağırlamaya  12 milyon TL para harcanmış.Yazık değil mi bu?” Dedi.

“KAYNAKLARI HAR VURUP HARMAN SAVRULMASINA KARŞIYIZ”

4,5 Milyon Lira’nın seçime 1 yıl kala 2018 yılında harcandığını ifade eden Deniz Kurt, “Bunun 4,5 milyonu TL ise 2018 yılında harcanmış.Yanlış anlaşılmasın biz konsere veya herhangi bir sosyal faaliyete karşı değiliz.Ama kaynakları har vurup harman savrulmasına karşıyız. Diyorlar ya “Hayırsız evlat gibi kaynakları savuran”. Acaba hayırsız evlat kim oluyor?  Aynen kendileri oluyor.” Dedi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN YOĞUN SEVGİ SELİ

Deniz Kurt’a her gittiği mahallede sevgi seli yaşatılıyor. Mahalle sakinleri Deniz Kurt’a büyük destek verirken, toplantıların sonunda onunla fotoğraf çekilmek için adeta yarışıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi