burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt, “5 yılda tanıtıma 12 Milyon Lira harcadılar

Deniz Kurt, “5 yılda tanıtıma 12 Milyon Lira harcadılar
1.667 kez okundu
08 Mart 2019 - 11:21

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, mahalle buluşmalarına tam gaz devam ediyor.

Mahalle buluşmalarında mahalle sakinlerine yapacağı hizmetleri bir bir anlatan Deniz Kurt, mevcut Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in 5 yılda yaptığı icraatları da eleştiriyor.

DENİZ KURT, KONSERLERE GİDENENİZ VAR MI?

AK Parti Burdur Belediye Başkanı Deniz Kurt, mahalle sakinlerine Ali Orkun Ercengiz Başkanlığı’ndaki Burdur Belediyesi’nin 5 yıl içerisinde 12 Milyon (12 Trilyon) Lira harcamada bulunduğunu aktardı. Deniz Kurt, “Belediyenin düzenlediği konserlere  gideneniz var mı? Belediye 5 sene içerisinde  içme suyu ile ilgili 2.5 milyon TL harcamış. Konser ve temsil ağırlama giderlerini ne kadar harcamış biliyor musunuz?   Beş senede 12 Milyon TL. Bu rakamları ben uydurmuyorum.Bu rakamlar belediyenin resmi rakamları. İsterlerse çıksınlar karşımıza desinler ki; “Siz yanlış söylüyorsunuz bu rakamlar bu değil”. Biz belediyeden aldığımız rakamlarla konuşuyoruz.Beş sene içerisinde  konser ve temsil ağırlamaya  12 milyon TL para harcanmış.Yazık değil mi bu?” Dedi.

“KAYNAKLARI HAR VURUP HARMAN SAVRULMASINA KARŞIYIZ”

4,5 Milyon Lira’nın seçime 1 yıl kala 2018 yılında harcandığını ifade eden Deniz Kurt, “Bunun 4,5 milyonu TL ise 2018 yılında harcanmış.Yanlış anlaşılmasın biz konsere veya herhangi bir sosyal faaliyete karşı değiliz.Ama kaynakları har vurup harman savrulmasına karşıyız. Diyorlar ya “Hayırsız evlat gibi kaynakları savuran”. Acaba hayırsız evlat kim oluyor?  Aynen kendileri oluyor.” Dedi.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN YOĞUN SEVGİ SELİ

Deniz Kurt’a her gittiği mahallede sevgi seli yaşatılıyor. Mahalle sakinleri Deniz Kurt’a büyük destek verirken, toplantıların sonunda onunla fotoğraf çekilmek için adeta yarışıyor.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.