burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Bakan Çavuşoğlu’ndan Ercengiz’e ağır sözler

Bakan Çavuşoğlu’ndan Ercengiz’e ağır sözler
5.692 kez okundu
11 Mart 2019 - 9:19

Cumhur İttifakı’nın Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’un proje tanıtım toplantısına Devlet Bakan Mevlüt Çavuşoğlu katıldı. Bakan Çavuşoğlu konuşmasında hem AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a tam destek verdi hem de mevcut Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e ağır yüklendi.

İŞTE BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NUN O SERT SÖZLERİ

İYİ Parti-CHP’nin ittifak adayı olan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in 2014 yılında vaat ettiği 40 projenin sadece 4’ünü gerçekleştirebildiğini ifade eden Bakan Çavuşoğlu, “Yüzde 90 projeler ne oldu? Bir de geçen AK Parti’den seçilen belediye başkanımızın yarım bıraktığı projeler var. Kültür merkezi dahil. Onlara ne oldu? Hangisi tamamlandı? Kardeşim çiçek, bunlar basit basit herkes diker çiçeğe bunları hizmet olarak görüyorsak zaten o zaman biz Burdur’un hiç bir yere götüremeyiz. Geri geri gideriz. Tıpkı son 5 yılda olduğu gibi. Peki sözünde durmayan bir insana Burdur’u tekrar teslim eder miyiz? Burdurluları enayi yerine koyanlara tekrar oy verir miyiz? Bir kere bir insanda ar namus olsa utanma duygusu olsa 40 projeden 36 projesini gerçekleştirememiş utanır aday olmaz bir daha ama onlar da böyle yüz yok. Bunlardaki zihniyet ne biliyor musunuz? Bunlar diyor ki ‘hizmet etmeye ne gerek var. Nasıl olsa mecburen bize oy verecek’ diyor. ” Diyerek sert sözlerde bulundu.

Belediye Başkanı Ercengiz’in bu sözlere ne gibi bir tepki vereceği ise merakla bekleniyor.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.