burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Deniz Kurt’tan Burdur AVM ve Kule15 Projeleri

Deniz Kurt’tan Burdur AVM ve Kule15 Projeleri
1.191 kez okundu
15 Mart 2019 - 9:54

Açıkladığı projeleriyle Burdur’u heyecanlandıran Cumhur İttifakı’nın ortak adayı AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı ve Deniz Kurt, Burdur’a yakışan projeleriyle hem şehrin gelişimini hem de görsel olarak hak ettiği görünüme kavuşmasını hedefliyor.

Görkemli proje tanıtım toplantısıyla 5’i vizyon 79 projesini açıklayan Deniz Kurt, uzun yıllardır yapılamayan ve çevre illerin de gerisinde kaldığımız hem ekonomik hem de sosyal bir ihtiyaç olan içerisinde de bir çok kişinin istihdamına vesile olacak AVM projesini açıkladı.

HALKIN YEREL SERMAYESİYLE YAPACAK

Burdur yeni otogarın yanındaki araziye 20 Bin metre kare kapalı alanda yapılması planlanan Burdur Alışveriş ve Yaşam Merkezi modern mimari ve şehre kazandıracağı yeni iş fırsatlarıyla gelecek. Yere ürünlerin yanı sıra ulusal ve uluslar arası markaların da yer alacağı proje Burdur Belediyesi’nin öncülüğünde ve yerel sermayenin ortaklığıyla yapılacak. Projede hem otelin hem de rezidansın bulundu 2 kule yapılması planlanıyor.

İŞTE O MUHTEŞEM PROJENİN TANITIM VİDEOSU

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.