Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Azmi Özkurt, “Gerekirse gece gündüz uyumayacağım”

21 Mart 2019 Perşembe, 09:54

Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkanı Azmi Özkurt, BurdurwebTV’de yayınlanan Gazeteci Özgür Doğan’ın hazırlayıp sunduğu Parantez’e konuk oldu.

Gazeteci Özgür Doğan’ın sorularını yanıtlayan Azmi Özkurt, projelerinin detaylarını da tek tek açıkladı.

Bizim için halkımızın ve esnaflarımızın fikirleri çok önemli diyen Azmi Özkurt, “Vatandaşımızdan çok iyi bir teveccüh gördüm. Bu beni çok sevindiriyor. Bundan dolayı Bucak halkına teşekkür ediyorum. Yani kazanmasam bile bana gösterdikleri teveccüh benim başımın üzerinde yeri var. Allah nasip ederse halkımızın bu teveccühünü boşa çıkarmayacağım. Onlar için bir yapmam gerekiyorsa beş yapacağım, beş yapmam gerekiyorsa on yapacağım. Gerekirse gece gündüz uyumayacağım bu hizmetleri gerçekleştireceğim.Çünkü Bucak halkım buna layık” Dedi.

Projeleriyle ilgili detaylı açıklamada bulunan MHP Bucak Belediye Başkanı Azmi Özkurt, Bucak’ı sebze ve meyvecilik konusunda hal kurarak bir merkez haline getireceklerini, Bucak OSB ile ilgili projelerinin olduğunu, kapalı duraklardan sosyal ve kültürel hizmetlere, çok amaçlı salon projesinden belediyecilik yönetim anlayışına kadar bir projelerinin olduğunu ifade etti.

Programın sonunda son mesajını veren Azmi Özkurt, “Bucak halkının vefakar ve ileriyi gören yapısı vardır. Desteklerini bekliyorum, fırsat verirlerse bu hizmetleri yapacağım. Görev vermeleri onlardan yapması bizden.” Dedi.

İŞTE AZMİ ÖZKURT’un KATILTIĞI PROGRAMIN TAMAMI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi