burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Azmi Özkurt, “Gerekirse gece gündüz uyumayacağım”

Azmi Özkurt, “Gerekirse gece gündüz uyumayacağım”
135 kez okundu
21 Mart 2019 - 9:54

Milliyetçi Hareket Partisi Bucak Belediye Başkanı Azmi Özkurt, BurdurwebTV’de yayınlanan Gazeteci Özgür Doğan’ın hazırlayıp sunduğu Parantez’e konuk oldu.

Gazeteci Özgür Doğan’ın sorularını yanıtlayan Azmi Özkurt, projelerinin detaylarını da tek tek açıkladı.

Bizim için halkımızın ve esnaflarımızın fikirleri çok önemli diyen Azmi Özkurt, “Vatandaşımızdan çok iyi bir teveccüh gördüm. Bu beni çok sevindiriyor. Bundan dolayı Bucak halkına teşekkür ediyorum. Yani kazanmasam bile bana gösterdikleri teveccüh benim başımın üzerinde yeri var. Allah nasip ederse halkımızın bu teveccühünü boşa çıkarmayacağım. Onlar için bir yapmam gerekiyorsa beş yapacağım, beş yapmam gerekiyorsa on yapacağım. Gerekirse gece gündüz uyumayacağım bu hizmetleri gerçekleştireceğim.Çünkü Bucak halkım buna layık” Dedi.

Projeleriyle ilgili detaylı açıklamada bulunan MHP Bucak Belediye Başkanı Azmi Özkurt, Bucak’ı sebze ve meyvecilik konusunda hal kurarak bir merkez haline getireceklerini, Bucak OSB ile ilgili projelerinin olduğunu, kapalı duraklardan sosyal ve kültürel hizmetlere, çok amaçlı salon projesinden belediyecilik yönetim anlayışına kadar bir projelerinin olduğunu ifade etti.

Programın sonunda son mesajını veren Azmi Özkurt, “Bucak halkının vefakar ve ileriyi gören yapısı vardır. Desteklerini bekliyorum, fırsat verirlerse bu hizmetleri yapacağım. Görev vermeleri onlardan yapması bizden.” Dedi.

İŞTE AZMİ ÖZKURT’un KATILTIĞI PROGRAMIN TAMAMI

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.