Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Ağız ve Diş sağlığı merkezinde “implant” tedavisi başladı

22 Mart 2019 Cuma, 12:09

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü, sağlık alanında önemli bir uygulamayı daha İlimizde hizmete geçirerek, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde “İmplant” tedavisine başladı.Konuyla ilgili Burdur Valiliği yazılı açıklamada bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

Uygulama günü ve randevular, hekim tarafından muayenesi yapılan hastalarımızdan durumlarına göre röntgen talep edilerek, hastanın genel durumu değerlendirilerek implant planlaması yapılmakta ve hekim tarafından o ay içinde randevu verilerek, tedavi süreci başlatılmaktadır.

Hekimlerimizin randevulu işlemlere belirli bir gün ayırması gerektiğinden, hastalarımızın da almış oldukları randevuları takip etmeleri önem taşımaktadır.

İlimiz ve yakın İlçelerimiz bünyesinde implant tedavisine ihtiyacı olan vatandaşlarımızın çevre il hastanelerine tedavi amacıyla gitmeleri hem zaman hem de maddi açıdan kayıplara sebep olacağı değerlendirildiğinde; Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz bünyesinde başlanan implant hizmeti, ilimiz ve ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza büyük avantaj sağlayacaktır.

Yorum

  1. Ersin koç

    03/22/2019 at 13:57

    Burdur halkı diş fakültesine ortodonti tedavisi için gidiyor. Burdur diş hastanesinde bir tane ortodonti yok. Bu konuda bir çalışma var mı? Kızımın ortodontik tedavi olması gerekiyor Burdur, Antalya ve Isparta da yok. Başka bir yere gidecek imkanım da yok. Çözüm olarak ne önerirsiniz?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi