burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur Ağız ve Diş sağlığı merkezinde “implant” tedavisi başladı

Burdur Ağız ve Diş sağlığı merkezinde “implant” tedavisi başladı
676 kez okundu
22 Mart 2019 - 12:09

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü, sağlık alanında önemli bir uygulamayı daha İlimizde hizmete geçirerek, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde “İmplant” tedavisine başladı.Konuyla ilgili Burdur Valiliği yazılı açıklamada bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA

Uygulama günü ve randevular, hekim tarafından muayenesi yapılan hastalarımızdan durumlarına göre röntgen talep edilerek, hastanın genel durumu değerlendirilerek implant planlaması yapılmakta ve hekim tarafından o ay içinde randevu verilerek, tedavi süreci başlatılmaktadır.

Hekimlerimizin randevulu işlemlere belirli bir gün ayırması gerektiğinden, hastalarımızın da almış oldukları randevuları takip etmeleri önem taşımaktadır.

İlimiz ve yakın İlçelerimiz bünyesinde implant tedavisine ihtiyacı olan vatandaşlarımızın çevre il hastanelerine tedavi amacıyla gitmeleri hem zaman hem de maddi açıdan kayıplara sebep olacağı değerlendirildiğinde; Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz bünyesinde başlanan implant hizmeti, ilimiz ve ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza büyük avantaj sağlayacaktır.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.