burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Bakan Soylu:”Bu seçim ders verme değil, güç verme seçimidir”

Bakan Soylu:”Bu seçim ders verme değil, güç verme seçimidir”
287 kez okundu
25 Mart 2019 - 10:55

İçişleri Bakanı Soylu, “Bu seçim ders verme seçimi değildir. Bu seçim fire verme seçimi değildir, bu seçim Türkiye’ye güç, kuvvet ve kudret verme seçimidir.” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen programda Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap etti.

Cumhur İttifakı’nın Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’a tam destekte bulunan Bakan Soylu, Burdur halkının sevgi seliyle karşılaştı.

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt’u yanına çağırarak övgü sözlerde bulunan Bakan Süleyman Soylu, “Deniz, ne söz verdiyse onu yapar. Güçlü bir destek verinde birilerini çıldırtın. ” Dedi.

Burdur’un hizmetkarıyla buluşacağını kaydeden Bakan Soylu, “Burdur evladıyla buluşsun. Burdur, önümüzdeki 5 yıl destansı hizmetlerin altına imzasını atsın inşallah.” Dedi.

“Bu seçim Türkiye’ye güç, kuvvet ve kudret verme seçimidir.”

Gelecek nesillerin aynı sıkıntıları çekmemesi için 31 Mart’taki seçimde destek isteyen Soylu, “Sayın (Devlet) Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. 50 yıl sonra bu kurulan ittifakın Türkiye’yi nasıl bir musibetten kurtardığı gelecek nesiller tarafından anlaşılacaktır. Bu seçim ders verme seçimi değildir. Bu seçim fire verme seçimi değildir, bu seçim Türkiye’ye güç, kuvvet ve kudret verme seçimidir.” değerlendirmesinde bulundu.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.