burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündemi

Deniz Kurt’tan İzzet Akbulut’a sorular

Deniz Kurt’tan İzzet Akbulut’a sorular
831 kez okundu
28 Mart 2019 - 18:28

Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, hakkında broşür dağıtılarak kendisine yapılan karalama çabasına sert yanıt vermişti.

Deniz Kurt, açıklamasının sonunda CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut’a 4 soru yöneltti.

Deniz Kurt; “Şimdi bende Sayın Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanına soruyorum;” Dedi.

İŞTE DENİZ KURT’UN SORULARINDAN ANLAR

İŞTE DENİZ KURT’UN İZZET AKBULUT’A SORDUĞU SORULAR

1- 5 yıl içerisinde ne kadar yeşil alanı imara çevirdiniz? Kaç tane parseli yeşil alanla değiştirerek inşaat ruhsatı verdiniz? Tüm bunları yaparken vatandaş ne kazandı?

2- Son dönemde belediyeye hibe edilen araç sayısında artış var! Bu araçlar neyin karşılığında hibe edildi? Bu işin sonunda kimlere ne gibi menfaatler sağlandı?

3- Dönemin Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı ve meclis üyeleri arasında Mali Müşavirler olmasına rağmen etik olmayacağını düşündükleri için şirket defteri tutmayı kabul etmediler. Ama ne yazık ki bu defteri şuan siz tutuyorsunuz! Bu hizmet karşılığında Burdur Belediyesinden ne kadar para kazandınız?

4- Mensubu olduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin üyelerine ve belediye meclis üyelerine güvenmeyen bir Belediye Başkanına sahipsiniz. Başkan yardımcısı kuzeni, Belediye Şirketlerinin yönetim kurulları ise şöförü ve özel kalem müdüründen oluşturuyor. Bu durum bir vatandaş ve İl Başkanı olarak sizin içinize siniyor mu?

dilamed
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.