burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

BTB Başkanı Gündüzalp: “Önceliğimiz ekonomi olmalı”

BTB Başkanı Gündüzalp: “Önceliğimiz ekonomi olmalı”
331 kez okundu
01 Nisan 2019 - 11:15

Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, yerel seçimlerin ardından başta tarım ve hayvancılık alanında olmak üzere ekonomiyi güçlendirecek yapısal reformlar için emin adımlar atılmasını, muhalefet parti temsilcilerinin ise refah bir Türkiye için bu durama katkı sunmaları temennisinde bulundu.

Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçim sonuçlarının vatana, millete hayırlı olmasını dileyerek, “Seçilen belediye başkanlarımızı, muhtarlarımızı, il genel meclis ve belediye meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Artık seçim sürecini geride bırakarak esas gündemimiz olan ekonomiye, tarıma ve hayvancılığa yönelelim” dedi.

Ülkenin, ertelenmeyecek nitelikli büyüme ve kalkınma hedeflerinin olduğunun altını çizen Gündüzalp, “Bu hedefler sekteye uğratılmadan, siyasi çekişme ve mücadelenin önünde tutulmalıdır. TBMM’de grubu bulanan partilerin, sağduyu ve uzlaşma kültürünü göz önünde bulundurmalı ve bu yönde hareket etmelidir. Ortak milli hedeflerimiz doğrultusunda çalışarak, ulaşılmayacak hiçbir hedef yoktur” şeklinde konuştu.

Halkın yüksek katılım göstererek demokrasiye sahip çıktığını belirten Gündüzalp, “Üzücü bir takım haberler dışında, mahalli idareler seçimlerimiz, huzur ortamı içinde tamamlanmış, milletimiz, üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmiştir. Toplumumuzun tüm sektörleri topyekûn olarak ülke sorunlarına odaklanmalıdır. Şuandan itibaren ekonomi önceliğimiz olmalı, bu alana yoğunlaşmalı, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmelidir” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.