burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

BTB Meclis Başkanı Çangır:” Yeni projelere ihtiyaç var”

BTB Meclis Başkanı Çangır:” Yeni projelere ihtiyaç var”
73 kez okundu
12 Nisan 2019 - 12:20

Burdur Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hikmet Cangır, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gürcan, Genel Sekreter Naile Küçükkepeci Ergün, TETA Teknik Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ömer Tömek, TETA Teknik Tarım Genel Koordinatörü Sumer Tömek Bayındır ve OMC Türkiye Genel Müdürü Reşat Güney ile birlikte, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ve Isparta Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Isparta ve Burdur İllerinin ekonomik durumu ile tarım ve hayvancılık sektörlerine ilişkin yapılabilecek projeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

İlk olarak Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar’ı ziyaret eden Burdur Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hikmet Çangır ve beraberindeki heyet, Isparta Ticaret Borsası’nın yeni hizmet binasının hayırlı olmasını dileğinde bulundu. Binanın, kuruma yakışan, çok güzel ve çok sıcak bir hizmet alanı olduğunu belirten Başkan Çangır, “Başkanımız Ahmet Beyi tebrik ediyorum.Burdur ve Isparta’da özellikle hayvancılığın geliştirilmesi konusunda yeni çalışmalara ihtiyaç olduğunu ifade etti.Ayrıca üreticilerimizin eğitilmesinin de önemine vurgu yaptı” şeklinde konuştu.

Isparta Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Paydaş kuruluşumuz olan Burdur Ticaret Borsası ile her zeminde işbirliğine hazırız. Özellikle tarım ve hayvancılık alanında yapılacak olan projelerle ilgili olarak birbirimizin desteğine ihtiyacımız var. Bu bağlamda, bizler üzerimize düşen her türlü göreve hazırız” dedi.

Meclis Başkanı Hikmet Çangır ve beraberindeki heyet, daha sonra Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Abdullah Madenci’yi ziyaret ederek, BAKA’nın desteklemeleri konusunda bilgi aldılar.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.