burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başkan Ercengiz, “Kibir ve nefret söyleminden uzak duracağız”

Başkan Ercengiz, “Kibir ve nefret söyleminden uzak duracağız”
577 kez okundu
17 Nisan 2019 - 11:14

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bugün basın toplantısı düzenledi.Başkan Ercengiz, Burdur’da faaliyet gösteren yazılı, görsel ve internet medyasından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İstasyon Çay Bahçesindeki toplantıda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Ercengiz, yapıcı eleştirileri dikkate alacaklarını ancak ailesi üzerinden yapılacak siyasi söylemleri en sert şekilde cevaplayacaklarını ifade etti.

Seçim dönemi ve göreve başladıktan sonraki sürece yönelik soruları yanıtlayan Başkan Ercengiz, “Kentin siyasi ve bürokratik bileşenlerinin bir araya gelerek bu ilin geleceği için ortak katkı koyması gerektiğini söylemiştim. Sözümün de arkasındayım” Dedi.

Seçim dönemi atmosferini de değinen Başkan Ercengiz, “Uzun süre spor yaptım. Eğer siz rakibinizle uğraşırsanız maçı kazanamazsınız. Siz kaleye hedefleyeceksiniz. Siz golu atmaya hedefleyeceksiniz. Sizin topu ayağınızda tutmanız gündemi belirlemeniz gerekiyor. Biz gündemi belirlemeye çalıştık.” Dedi.

Başkan Ercengiz, basın toplantısının sonunda son cümlesini ise “Kibir ve nefret söyleminden uzak duracağız” diyerek noktaladı. Başkan Ercengiz, toplantıya katılan basın mensuplarına katılım sağladıkları için teşekkür etti.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.