burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Başkan Alagöz’den Çiçek ve tohum serası müjdesi

Başkan Alagöz’den Çiçek ve tohum serası müjdesi
272 kez okundu
11 Mayıs 2019 - 9:42

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz sosyal medyadan yaptığı açıklamada çiçek ve tohum serası projesinin başladığının müjdesini verdi.Başkan Alagöz yaptığı açıklamada, ” 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi, seçim taahütlerimiz arasında olan ve Belediyemize çok büyük gelir kazandırmasını öngördüğümüz ÇİÇEK SERASI PROJEMİZE başlamış bulunmaktayız. “Dedi.

İŞTE BAŞKAN ALAGÖZ’ün AÇIKLAMASI

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesi, seçim taahütlerimiz arasında olan ve Belediyemize çok büyük gelir kazandırmasını öngördüğümüz ÇİÇEK SERASI PROJEMİZE başlamış bulunmaktayız.

Her yıl yazlık ve kışlık olmak üzere alım yapmış olduğumuz Park, Bahçe ve Refüjlerde kullandığımız çiçek ve bitkiler için, yıllık ortala 100.000 TL’yi bulan giderlerimizin önüne geçmek adına başlamış olduğumuz “ÇİÇEK SERASI PROJEMİZ” ile Çiçek üretiminin yanında eski Yerli Domates, Salatalık gibi ürünlerin tohumunu da çoğaltmayı hedeflemekteyiz.

ÇİÇEK SERASI VE ORGANİK TOHUM SERAMIZIN, Tefenni’mize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diler, saygılarımı sunarım.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.