burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

BTB heyeti ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

BTB heyeti ilçe ziyaretlerini sürdürüyor
191 kez okundu
16 Mayıs 2019 - 9:49

Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, Başkan Yardımcısı Kahraman, Meclis Üyeleri Süleyman Candan, İsa Yalçın ve Genel Sekreter Naile Küçükkepeci Ergün ile birlikte, mahalli idareler seçiminde göreve gelen ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
BTB heyeti, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Serttaş, Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper ve Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan’ı ziyaret etti.

Ziyaretler hakkında değerlendirmede bulunan BTB Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, “Geçtiğimiz haftalarda başlattığımız ilçe ve belde belediye başkanı ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyoruz. Yaptığımız ziyaret vesilesiyle, Borsamız tarafından yürütülen faaliyetler ve projelerimiz hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. İlimizin sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözüme kavuşturmak, şehrimizin ekonomisini geliştirmek, insanlarımızın refah seviyesini yükseltmek adına yapılacak projelerde iş birliği içerisinde çalışarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye hazır olduğumuzu iletiyoruz” dedi.

Gölhisar ve Çavdır bölgesinin, tarım alanında iyi bir model olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini aktaran Gündüzalp, bunun için yerel yönetimlerin uygulayacağı tarım politikalarının önemine işaret etti. Tarımın ve ekonominin gelişmesi için yapılacak her türlü proje ve çalışmalara destek olacaklarının altını çizen Gündüzalp, “İlçe ve Belde Belediye Başkanları değişmiş. Her birinin yapacak olduğu güzel projeler var. Bizde o projeleri dinliyor, Borsa olarak nasıl katkı verebiliriz, bunun değerlendirmesini yapıyoruz. İnşallah bu yeni dönemde, ilçelerimiz üretimiyle, istihdamıyla daha da kalkınır“ şeklinde konuştu.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.