burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur Belediyesi’nden 19 Mayıs Bayramı Konseri

Burdur Belediyesi’nden 19 Mayıs Bayramı Konseri
465 kez okundu
16 Mayıs 2019 - 10:52

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu, Burdur Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da 19 Mayıs günü düzenlenecek Meşaleli Gençlik yürüyüş ve Pera konseri ile yaşanacak.

19 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da Köprübaşında başlayacak olan meşaleli gençlik yürüyüş eşliğinde gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi çok sayıda vatandaşın katılacağı yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek.

Ramazan ayı olması dolayısıyla, İftarın sonra saat 21.00’de sevilen Rock müzik grubu Pera, Cumhuriyet Meydanı’nda vereceği konserle sevenleriyle buluşacak. Rock müzik grubu Pera, seslendireceği parçalarla, meydanı dolduracak olan binlerce kişiye 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşatacak.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yaptığı açıklama da, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin başladığı gün olan 19 Mayıs’ta bütün halkımızı, hep beraber olmaya davet ediyorum. 100 yıl önce 19 Mayıs’ta özgürlük meşalesinin yakıldığını söyleyen Başkan Ercengiz, “Herkesi, 19 Mayıs günü saat 21:00’da, Köprübaşından Cumhuriyet Meydanı’na yapacağımız Meşaleli yürüyüşe katılmaya davet ediyorum. Rock müzik grubu Pera, seslendireceği parçalarla unutulmaz bir gece yaşayacağız ” dedi.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.