burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Burdur böyle ekip görmedi

Burdur böyle ekip görmedi
1.258 kez okundu
29 Mayıs 2019 - 11:37

Burdur’da matematik ve geometri alanında böyle bir ekip görmedi.

6. sınıftan başlayan ve 12. Sınıfa kadar devam eden sınavlarda öğrencilerin en çok zorlandığı ve sınavlarda en çok elemeye yol açan matematik ve geometri sorularını artık VIP standartlarda sağlanan kurs ile öğrenciler çözebilecek.

ALANINDA EN İYİ KADRO

Nilay Yayla, Ali Yayla, Hicran Yılmaz, Hüsamettin Tatlısöz ve Alper Eroğlu’dan oluşan matematik öğretmeni kadrosu bir araya gelerek EKİP isminde Matematik ve Geometri Kursunu açtılar.

8 TEMMUZ’DA İLK KURS BAŞLIYOR

Matematik öğrenimini kolay hale getirmek, analitik düşünce yeteneğini geliştirmek ve öğrencinin bireysel başarısını dikkate alarak mevcut kapasitesini en doğru şekilde kullanmasına yardımcı olma amacında olan EKİP, 8 Temmuz 2019 tarihinde yaz dönemi kursları başlıyor. Yaz dönemi kurs kayıtları devam ediyor.

9 KİŞİLİK SINIFLAR

9 kişilik sınıflarda VIP standartlarda özel ders veren EKİP Matematik Kursu neden tercih edilmeleri gerektiği, “Biz bir dershane ya da okul değiliz. Beş matematikçi olarak çıktığımız bu yolda hedefimiz en iyi bildiğimiz işi en iyi şekilde yapmaktır. En az öğreten öğretmen kadar öğrenme ihtiyacı olan öğrencinin çalışmasını sağlamaktır hedefimiz. Öğrenme bir süreç işidir. Bu süreçler bilgiyi almak, hazmetmek, pekiştirmek ve uygulayarak kalıcı hale gelmesini sağlamaktır. Seviye belirleme sınavı ile özenle belirlenmiş maksimum 9 kişilik sınıflarda öğrencinin derse aktif katılımını sağlayarak tam öğrenmeyi sağlıyoruz. Bireysel ödevlendirme ve grup liderleri aracılığıyla kontrolünü yapıyoruz. Her dersten sonra verilen ödevlerin kontrolü ve çözülemeyen soruların tamamının sınıf ortamında projeksiyonla çözümünü yapıyoruz.” Sözleriyle açıklıyor.

EKİP MATEMATİK VE GEOMETRİ KURSLARI:

  1. Sınıf okula yardımcı matematik kursu
  2. sınıf okula yardımcı matematik kursu
  3. sınıf LGS hazırlık kursu
  4. sınıf okula yardımcı matematik kursu
  5. sınıf okula yardımcı matematik kursu
  6. sınıf okula yardımcı matematik kursu
  7. sınıf ve mezunlara TYT AYT matematik geometri kursu

İLETİŞİM:

Tel: 0552 468 35 47

Adres: Çiftçibaşı Sokak No:1 BURDUR

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.