burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Bahçeşehir Koleji’nde karne heyecanı

Bahçeşehir Koleji’nde karne heyecanı
159 kez okundu
15 Haziran 2019 - 9:48

Burdur Bahçeşehir Koleji’nde öğrenciler 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılını tamamladı.

Burdur Bahçeşehir Koleji’nde 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı, öğrencilere karnelerinin verilmesiyle sona erdi. Öğretmenlerinin elinden karnelerini alan Burdur Bahçeşehir Koleji öğrencileri büyük sevinç yaşadı.

Dersliklerinde öğretmenlerinden sabah saatlerinde karnelerini alan öğrenciler velileriyle karne heyecanını paylaştı.

Karnelerini aldıktan sonra öğretmenlerine yaz tatili dolayısıyla veda eden öğrenciler okul tören alanın düzenlenen bayrak töreninin ardından velileriyle birlikte kampüsten ayrılarak yaz tatiline başladı.

Eğitim-öğretim döneminin sona ermesiyle ilgili Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucu Genel Müdürü Sayın Osman ÇOBAN, “Uzun bir eğitim yolculuğun sona ermesiyle birlikte öğrencilerimize karnelerini verip onları tatile uğurluyoruz. Büyük emek gösterip başarılarla dolu bir yıl geçirmemizi sağlayan idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Bahçeşehir Koleji markasını Burdur’da eğitimin zirvesine taşımaya, yeni eğitim-öğretim döneminde de aynı kararlılıkla devam edeceğiz.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.