burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başkan Recep Aydın’dan sert cevap

Başkan Recep Aydın’dan sert cevap
1.000 kez okundu
19 Haziran 2019 - 20:33

Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın, son günlerde hakkında çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından cevap verdi.Başkan Recep Aydın, iftira atanlara sert üslupla kurumun aracıyla kaza yaptığını sananlara ekspertiz raporlarını açıklayarak “Allah ıslah etsin” diye cevap verdi.

Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın, sosyal medyada paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Son günlerde yine hazmedeyen şahsiyetler kurumumun 15 RA 990 plakalı araçla kaza yaptığımı ve benim hastanede yattığımı iddia etmişlerdir. Allah’tan korkmaz kuldan utanmaz şahsiyetler sizlere defalarca somut belgelerle iddia etmiş olduğunuz iftiraları, bütün çirkef saldırıları ispat ede ede yoruldum siz hiç iftira atmaktan yorulmadınız. artık böyle cirkefliklerle uğraşmaktan vazgeçin. Çeltikçi’ye taş üstüne taş nasıl konulur onun mücadelesini yapmaya davet ediyorum. Biz ramazan ayı boyunca bu aracımızı kullanmadığım için güneşten etkilenmesin diye garaja koyduk.sizler maalesef bu araç gereçlerin ne zorluklar la alındığını bilmezsiniz haliyle de nasıl korunacağını da bilemezsiniz. Sizden tek isteğim yapmasını bilmiyonuz en azından seyredip muziplik yapmayın çeltikçi daha çok kazansın. Atmış olduğunuz iftiraları somut ispatını yapmak için bugün aracımızı ekspertiz yaptırarak çeltikçi halkımın bilgilerine sunum yaptım takdir Allahın, Allah ıslah etsin hidayete erdirsin sizleri”.Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.