burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

İşadamı Hurşit Çetin’den İstanbul çıkarması

İşadamı Hurşit Çetin’den İstanbul çıkarması
550 kez okundu
19 Temmuz 2019 - 16:29

Burdur’a yaptığım özel eğitim yatırımlarıyla ilin gurur kaynağı haline gelmesini sağlayan Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ’a ziyarette bulundu.

Kurucu Hurşit Çetin, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ’ı ziyaret ederek geleceğin eğitimi üzerine istişarede bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Kurucu Çetin, “Hem akademik hemde sosyal alanlardaki başarılarla Burdur’un eğitimine sağladığımız katkılardan bahsettik.Burdur’da eğitimin öncüsü olduğumuzu ve kurumsal yapımızı koruduğumuzu, okulumuzun profesyonel eğitim kadrosunu ve gelişmiş fiziki koşullarını da göz önünde bulundurarak geleceğin eğitimine yön verecek Fen ve Teknoloji Liselerinin ilimizde açılması konusunda destek vereceklerini ilettiler. Kendilerine desteklerinden ve yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz” Dedi.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.