burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başkan Emrullah Ünal’dan 2.hibe müjdesi

Başkan Emrullah Ünal’dan 2.hibe müjdesi
781 kez okundu
10 Ağustos 2019 - 13:46

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Bucak Belediyesi’ne kazıcı-yükleyici Beko hibe edildi.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, hibe edilen kazıcı-yükleyici Beko hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Emrullah ÜNAL ; “Belediye başkanı olarak göreve geldiğimiz günden itibaren halkımıza daha iyi, daha hızlı ve daha verimli bir hizmet sunabilmek amacıyla araç ekipmanlarımızı da yenileme ve geliştirme çalışmaları sürdürmekteyiz. Bazen belediyemizin imkânları doğrultusunda kendi bütçemizden alıyoruz, bazen de diğer kurum ve bakanlıklardan bizlere hibe araç desteği sağlanarak halkımıza daha iyi, en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız. Bu faaliyetlerimizde bizlerin tek amacı var. Değerli halkımıza, hizmetin daha iyisi, daha verimlisi ve daha kalitelisiyle buluşturmaktır.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Teşekkür ediyorum. Ayrıca Emeği geçen Milletvekillerimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK, Sayın Yasin UĞUR, İl başkanımız Sayın Volkan MENGİ, İlçe Başkanımız Sayın Serdar BESLER’e ilçemiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum. İlçemize kazandırılan kazıcı-yükleyici Beko aracımızın tüm İlçemize hayırlı olması temennisinde bulunuyorum.”Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.