burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başkan Akbulut’tan Başkan Mengi’ye yanıt

Başkan Akbulut’tan Başkan Mengi’ye yanıt
1.273 kez okundu
28 Ağustos 2019 - 14:16

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, yazılı açıklamada bulunarak mevkidaşı AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin bir kaç saat önce yaptığı yazılı açıklaya yanıt verdi.

İl Başkanı Akbulut, İl Başkanı Volkan Mengi’nin kendisi hakkında “CHP Burdur İl Başkanı Belediye Şirketlerinden Ne Kadar MAAŞ Alıyor?” sorusuna, “Öncelikle şunu belirteyim ki CHP İL BAŞKANI olarak belediyeden ya da herhangi bir bağlı olduğu şirketten her hangi bir maaş almıyorum.Aksi ispat edildiği durum da Siyasi hayatımı sonlandırmaya hazır olduğumu burdan ilan ediyorum.” diyerek yanıt verdi.

İŞTE İL BAŞKANI AKBULUT’UN O AÇIKLAMALARI

Akp il başkanı her geçen gün fütursuzca açıklamalarına devam ediyor.Herhalde akp belediyelerinde bulundukları illerin akp il başkanlarına maaş ödeniyor veya Belediye şirketlerinde sgk lı çalıştırılıyor ki benim de böyle bir durum içerisinde olduğu mu düşünmektedirler.

Öncelikle şunu belirteyim ki CHP İL BAŞKANI olarak belediyeden ya da herhangi bir bağlı olduğu şirketten her hangi bir maaş almıyorum.Aksi ispat edildiği durum da Siyasi hayatımı sonlandırmaya hazır olduğumu burdan ilan ediyorum.

2014 yılından bu yana BAHTAŞ A.Ş, benim bağımsız çalışan bir MALİ MÜŞAVİR olarak mükellefimdir.Kesmiş olduğum Serbest meslek makbuzu karşılığında vermiş olduğum hizmetin karşılığını da alıyorum, kesinlikle sigortalı olarak çalışmam yoktur ki zaten bunun mümkün olamayacağını partiniz içinde ki meslektaşlarım çok iyi bilmektedir.Yine aynı şekilde Belediye Şirketlerinden sigortam yattığı iddiası ispat edilirse siyasi hayatımı sonlandırmaya hazırım.

Gelelim aldığım muhasebe ücreti konusuna.BAHTAŞ A.Ş İLE Yapmış olduğum 2014 den bu yana bütün serbest meslek sözleşmelerini ve her ay düzenli olarak kesmiş olduğum makbuzların fiyatını tüm kamuoyuyla paylaşmaya hazırım.Ancak tam bu noktada AKP İL BAŞKANI VOLKAN MENGİYE bir çağrıda bulunacağım.

HODRİ MEYDAN! Ben çok merak ettiğin 2014 yılından bu yana ne kadar ücret aldığımı belgeleriyle açıklayacağım,Siz de Sahibi olduğunuz MENGİ İNŞAAT firmasının son sattığı 5 dairenin faturalarını kamuoyuyla paylaşıp, bu faturalar ile gerçekte sattığınız rakamlar arasında fark olmadığını ve dolayısıyla devletten herhangi bir vergi kaçırmadığınızı veya vergi kaybına uğratmadığınızı kamuoyuna göstereceksiniz.

GÖRELİM BAKALIM ETİK İLKELİ SİYASETÇİ KİMMİŞ!!!

***

AK PARTİ İL BAŞKANI VOLKAN MENGİ’NİN YAZILI AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ: https://www.burdurweb.com/web/haber14183.html

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.