burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündemi

Burdur’un en modern okulunda yeni dönem heyecanı

Burdur’un en modern okulunda yeni dönem heyecanı
333 kez okundu
09 Eylül 2019 - 22:17

Yeni eğitim-öğretim dönemi Burdur Bahçeşehir Koleji’nde başladı!-

5. kuruluş yılını kutlayan Burdur Bahçeşehir Koleji’nde 2019-2020 eğitim-öğretim dönemi, öğrencilerin ve velilerin yoğun katılımıyla ve muhteşem bir törenle başladı.

Okul bahçesinde yapılan kutlama programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İlk ders zilinin çalmasıyla birlikte mutlulukları gözlerinden okunan minikler, yapılan etkinliklerle doyasıya eğlendiler.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından öğrenciler tarafından hazırlanan şiir dinletisi, keman ve piyano dinletileri tüm katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenleri tarafından hazırlanan “Okula Merhaba Dansı” eşliğinde öğrenciler ve öğretmenler hep birlikte dans ederek eğlendiler.

Kutlama programı 4. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı sürpriz karşılama koridoru oluşturulmasıyla sona erdi. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucu Genel Müdürü Osman ÇOBAN: “Bugün tüm eğitim camiası için çok özel bir gün yaşıyoruz. Burdur’da 5. yılını kutlayan okulumuzda ilk gün heyecanını öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte paylaşıyoruz. Bize güvenen, inanan, destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

dilamed
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.