burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Burdur Gölü manzarasında konaklama keyfi

Burdur Gölü manzarasında konaklama keyfi
1.214 kez okundu
11 Eylül 2019 - 16:16

Burdur’un yaşayan tarihlerinden Burdur plajının yıllardır yegane konaklama tesislerinden Çendik Motel, Burdurlulara ve ülkemizin dört bir köşesinden gelen yerli ve yabancı ziyaretçilere hizmet vermeye devam ediyor. Burdur Gölü’nün eşsiz manzarasını otelin her odasından seyredebilmek ise mümkün. Çendik Motel’in her odası göl tarafında bulunan geniş balkonuyla göle adeta uzanıyor. Otel odasından hem gün batımını hem de Burdur Gölü’nün maviliğini bir arada görmeyi olanak sağlıyor.

YENİ İMAJIYLA ÇENDİK MOTEL DAHA MODERN

Geçtiğimiz yıl işletmeyi alarak yaptığı yatırım ile Çendik Moteli yeniden canlandıran işletme sahibi Anıl Şahin, “Çendik Moteli yaşatmaya ve ayakta tutmaya devam ediyoruz. Çendik Moteli devir aldığımız ilk dönemde şuanki durumdan çok kötü durumdaydı. Ancak biz burayı yeniden canlandırmaya, ayağa kaldırmaya kararlıydık. Gerçekleştirdiğimiz yatırım ile artık Çendik Motel o eski günlerini aratmıyor. Ayrıca modern ve teknolojik alt yapısıyla da eski günlerinden daha iyi diyebiliriz” Dedi.

Çendik Motel’in otel kapsitesi ve hizmetleri hakkında bilgi veren Şahin, “Otelimizde 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere 15 standart oda, 2 suit ve 1 balayı odası mevcut olmakla birlikte toplam 60 yatak kapasiteli olan Çendik Motel’de odalarımızda 24 saat sıcak su ve klima bulunuyor. Ayrıca ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ile internete girebilmek mümkün.” Dedi.

Çendik Motel, ayrıca sahip olduğu salonlar ile dünya evine girecek genç çiftlere ev sahipliği yapıyor. Çendik Motel’de 1500 kişi kapasiteli ana salon, 1000 kişi kapasiteli kırbahçesi ve 500 kişi kapasiteli kapalı salon bulunuyor. Genç çiftler, bütçesine ve hayallerine göre bu seçeneklerden biri seçerek hem düğünlerini hayal ettikleri gibi yapıyor hem de konaklama şansıyla birlikte kendileri, aileleri ve yakınlarıyla birlikte kusursuz, dertsiz ve sorunsuz bir düğün geçirmelerini sağlıyor. Çendik Motel’de yok yok denilebilir. Otel restaurant bölümünü mevcut olup sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ile hizmet veriyor. Restaurant bölümünde düğün yemekleri, toplu yemekler ve yemek organizasyonları, eğlenceler organize edilebiliyor.

OTOPARK SORUNU YOK

Şehrin gürültüsünden uzak durmak isteyen sessiz sakin bir konaklama ihtiyacı bulunan herkes için biçilmiş kaftan olan Çendik Motel’in sağladığı fiziki altyapısı fark yaratıyor. Çoğu zaman gidilen otellerde otopark sorunu bulunurken, Çendik Motel’de otopark sorunu diye bir sorun yok. Geniş otopark alanıyla 200’den fazla aracın park edebileceği Çendik Motel’de misafirlerin araçlarını nereye koyacağı konusunda herhangi bir kaygı bulunmuyor.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.