burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Bahçeşehir’Koleji’nden yoğun ilgi ve güvene teşekkür

Bahçeşehir’Koleji’nden yoğun ilgi ve güvene teşekkür
333 kez okundu
17 Eylül 2019 - 15:50

Burdur Bahçeşehir Koleji, kuruluşunun 5. yılında Burdur’un en çok beğenilen ve talep edilen eğitim kurumu olmanın gururunu yaşıyor. Çocuklarının kaliteli bir eğitim almasını isteyen velilerin bir numaralı tercihi olan Burdur Bahçeşehir Koleji, öğrencilerine sunduğu etkin eğitim-öğretim ortamları ile yüzme havuzu, kapalı spor salonu ve sportif faaliyet alanlarıyla Burdur’un en geniş okul kampüsü ayrıcalığını tüm öğrenci ve öğrenci velilerine yaşatıyor.


Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucu Genel Müdürü Osman ÇOBAN: “Güvenli oyun alanlarıyla, eğitim ve uygulama atölyeleriyle, “beslenme dostu okul” unvanına sahip yemekhanesiyle ilkleri Burdur halkıyla paylaşan Burdur Bahçeşehir Koleji olarak, 5. Kuruluş yılımızda hedeflerimize emin bir şekilde ulaşabilmek için vites yükselttik. 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde tüm öğrencilere başarılar diliyoruz. Çocuklarını bizlere güvenerek emanet eden tüm velilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Onların güvenine mazhar olabilmek için tüm yönetici, idareci ve öğretmen kadrolarımızla gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.