burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Burdur Emniyet Müdürü değişti

Burdur Emniyet Müdürü değişti
1.376 kez okundu
20 Eylül 2019 - 8:09

Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi, Resmi Gazete’de yayımlandı. Kararname ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin Emniyet Müdürü değişti. Bu illerden 14’ünün Emniyet Müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi.

2017 yılı Ağustos ayından bu yana Burdur İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Çankal, bugünkü resmi gazetede yayınlanan Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi’ne göre Burdur İl Emniyet Müdürlüğü’ne ise Kars İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik atandı.

ÜMİT BİTİRİK KİMDİR?

1971 yılında Kırşehir ili Kaman İlçesinde doğdu.1989 yılında Polis Kolejinden, 1993 yılında Polis Akademisi’nden mezun oldu. Ankara Emniyet Müdürlüğü, İstihbarat Daire Başkanlığı, Elazığ Emniyet Müdürlüğü, Denizli Emniyet Müdürlüğü’nde değişik birimlerde ve çeşitli rütbelerde görev yaptı, ayrıca Asayiş Daire Başkan Yardımcılığı ve EGM Özel Kalem Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

16.07.2017 tarihinde 1’inci sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi etti.
Evli ve 2 Çocuk babası.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.