burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Merhum Hasan Er anısına çeşme yapıldı

Merhum Hasan Er anısına çeşme yapıldı
441 kez okundu
20 Eylül 2019 - 9:51

Burdur Çeltikçi Kuzköy Kavşağına, Tarım ve Orman Çalışanları Birliği Sendikası (TOÇ BİR SEN) 61 Nolu Burdur Şube Başkanlığı tarafından Merhum Hasan ER anısına çeşme yapıldı. Çeşme, törenle açıldı.

Bucak İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak görev yapan denetleme kurulu üyesiyken geçen Ramazan ayı içerisinde vefat eden Hasan Er anısına yapılan çeşme hakkında konuşan TOÇ BİR SEN Şube Başkanı Ömer CEBECİ, “Hasan kardeşimizin vefatı bizi derinden etkiled. Bu sebeple onun isminin yaşatılması adına bir çeşme yaptırmayı kararlaştırdık. Kuzköy Muhtarlığımıza ait arazi üzerine köy halkı ve muhtarlarımızın destekleri ile yapımını tamamladık. TOÇ BİR SEN olarak üyelerimizin sağlığında nasıl yanlarında olduk ise vefatlarından sonra da geride kalanların acılarını paylaşmak ve bir nebze de olsa hafifletmek adına yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

CEBECİ, açılışa katılan herkese teşekkür etti. TOÇ BİR SEN Şube Başkanı Cebeci, “Başta Genel Başkan Yardımcılarımız Fatih Doğan ve Harun Sarıdoğan’a, Çeltikçi Kaymakamımız Abdullah Özübek’e, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, Burdur Merkez İlçe Başkanı, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık’a, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a, siyasi parti ve stk temsilcilerine, kurum müdürlerimize, Memursen hizmet kolu başkanlarımıza, Tarım ve Orman teşkilatlarına, kıymetli üyelerimiz ve davetlilerimize ve ayrıca bu çeşmenin yapımda emeği bulunan herkese sendikam ve şahsım adına teşekkür ederim.” Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.