burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Milletvekillerinden TOKİ açıklaması

Milletvekillerinden TOKİ açıklaması
1.990 kez okundu
07 Ekim 2019 - 19:10

AK Parti Burdur Milletvekilleri Yasin Uğur ve Bayram Özçelik, Bucak ilçesine yapılacak olan TOKİ konutlarının yapımı için ihaleyi alan firma ile sözleşmenin imzalandığını ve yer teslimin yapıldığını açıkladı.

Süreci yakından takip ettiklerini söyleyen Burdur Milletvekilleri Yasin Uğur ve Bayram Özçelik ‘‘2 Temmuz 2019’da ihalesi gerçekleştirilen ‘Burdur İli, Bucak İlçesi 228 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi’ yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından 03/10/2019 tarihinde ÖZKILIÇ YAPI İNŞAAT TAAH. PET.ÜR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ile sözleşme imzalanmış ve 07/10/2019 tarihinde yer teslimi yapılmıştır. Bu süreci takip ettiğimiz gibi inşaat yapım sürecini de yakından takip edeceğiz. Bucak ilçemize kazandıracağımız 4. TOKİ projesi olacak olan bu projenin ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.’’ açıklamasında bulundular.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.