burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başarılı İş Kadını Oya Uğuz

Başarılı İş Kadını Oya Uğuz
1.255 kez okundu
08 Ekim 2019 - 19:29

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), KOSGEB, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı ve Tarım ve Orman Bakanlığı’nın hibe ve fon desteklerini faydalanılması konusunda hizmet veren firmalardan Başak Tarımsal Proje Danışmanlık firma sahibi Oya Uğuz başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

BÜYÜK PROJELERİN DANIŞILAN İSMİ

2013 yılından itibaren Başak Tarımsal Proje Danışmanlık firmasında sayısız projeye imza atan Oya UĞUZ, kurumsal ve büyük ölçekli firmalarında danışılan ismi oldu.Firmasının faaliyette bulunduğu süre içerisinde TKDK, KOSGEB. BAKA ve Tarım Orman Bakanlığı’nın hibe projelerini başarılı bir şekilde yürüten Oya UĞUZ adından söz ettirmeye devam ediyor.

SEKTÖRDE OYA UĞUZ FARKI

Başarılı İş kadını Oya Uğuz diğer firmalardan farkını ise “En büyük farkımız, şuana kadar Ankara’ya giden hiçbir projemiz geri dönmemiştir. Bütün projelerimiz onaydan geçmiştir.Bizi tercih eden firmalara proje süreçlerinin ilk başından sonuna kadar titizlikle çalışmalar yaparak, projelerin onaylanmalarını sağlıyoruz.Ülke genelinde hızla artan hibe desteklerine yönelik yatırım başvurularında bölgesel anlamda en güvenilir ve uzman danışmanlık firması olma yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz” sözleriyle ifade ediyor.

FİRMASINDA ÇALIŞAN HERKES KADIN

Gerek kendisi isin olsun gerekse de firmasında çalışan uzmanlar ise kadınlardan oluşuyor.Firmasının kendisinin başarısında kadın gücünün yer aldığını bize en iyi şekilde gösteriyor.

OYA UĞUZ KİMDİR?

Oya Uğuz, 1983 yılında Burdur’da doğdu.İlk,orta ve lise eğitimimi Burdur’da tamamladı. Üniversite eğitimini ise Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümünü 2008 yılında bitirdi. Lisans eğitimden sonra Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladı. Daha sonra özel bir firmada şirket müdürü olarak çalıştı.Uğuz, 2013 yılında ise Başak Tarımsal Proje Danışmanlık firmasını kurdu. 2013 yılından itibaren bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.