burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

AK Parti’de süreç başladı

AK Parti’de süreç başladı
947 kez okundu
06 Kasım 2019 - 20:38

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Burdur İl Koordinatörü Ahmet Yıldız AK Parti Burdur İl Başkanlığı, Merkez ilçe, Kemer, Yeşilova, Çavdır ve Altınyayla İlçe Başkanlıklarına ziyarette bulunarak teşkilatlarda yapılması planlanan kongre süreci hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yıldız’a ziyaretleri kapsamında AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve İl Başkan Yardımcıları eşlik etti.

Ziyaretle ilgili bilgiler veren AK Parti Burdur İl Koordinatörü Ahmet Yıldız;  ‘’ Burdur ziyaretlerimiz kapsamında Merkez, Kemer, Yeşilova, Çavdır, Altınyayla teşkilatlarımızı ziyarette bulunduk. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız yoğun bir tempo ile kongre çalışmalarını başlattı. Bizlerde sorumlu olduğumuz İllerimizi ziyarette bulunarak Kongre sürecini ele alıp, ilçe yönetim kurulu Başkan ve üyeleri ile istişarelerde bulunduk. Yaptığımız ziyaretler bizler için çok verimli geçti. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın azimli çalışmaları ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kasım ve Aralık ayı içerisinde ilçe delege seçimlerini tamamlayıp 2020 yılı Ocak ve Mayıs aylarında ilçe kongrelerimiz, yaz aylarında il kongremizle illerimizde kongre süreçlerimiz tamamlanacak. En kısa zamanda da kalan ilçelerimizi ziyaret ederek bilgilendirme turumuzu tamamlayacağız.” dedi.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.