burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

AK Vekiller’den Yeni Müjdeler!

AK Vekiller’den Yeni Müjdeler!
726 kez okundu
06 Kasım 2019 - 21:40

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Burdur iline yapılacak olan yatırımlar ile ilgili açıklamada bulundu.

“AYDINLATMA SİSTEMİ İLE STADYUM AKŞAMLARIDA KULLANILABİLECEK”


Burdur Merkez Gazi Atatürk Stadı bir eksikliği olan aydınlatma sisteminin Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yapılacağını belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonrasında Gazi Atatürk Stadı saha aydınlatması için 451.501,99 ₺ ödenek ayrıldı. Stadın aydınlatmasının yapılması ile akşam müsabakaları da oynatılabilecek ve futbol antremanları da yapılabilecek. Burdur’umuza hayırlı olsun.” şeklinde açıklamada bulundu.

“SENTETİK ÇİMLİ FUTBOL SAHASI VE 500 SEYİRCİLİ TRİBÜN YAPIMI GERÇEKLEŞECEK”


Karamanlı İlçesindeki sahanın yeniden yapılacağını belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Karamanlı İlçemizde istinat duvarı yapımı sonrası bozulan çim saha yerine fifa standartlarına uygun sentetik çimli futbol sahası yapımı, 500 seyirci kapasiteli portatif çelik tribün ve ikili
Soyunma odası yapımı için Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız tarafından 2.549.027,56 ₺ ödenek ayrıldı. Bu yatırımla Karamanlı ilçemize yeni kullanışlı bir saha kazandırmış olacağız.”dediler.


“YENİ YATIRIMLAR İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Burdur’a yeni yatırımlar kazandırılması için çalışmalara devam ettiklerini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Burdur’umuza ve İlçelerimize yeni yatırımlar kazandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlimizde devam eden yatırımlarında hızla tamamlanması için gerekli görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Burdur’umuz Hükümetimizden hak ettiği yatırımları almaya devam edecek.” açıklamasında bulundular.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.