burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Vali Şıldak, BİGEP Kapsamında Bahçeşehir Koleji’nde

Vali Şıldak, BİGEP Kapsamında Bahçeşehir Koleji’nde
218 kez okundu
16 Kasım 2019 - 9:50

Burdur Valiliği Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında okul ziyaretlerini sürdüren Vali Hasan Şıldak, Bahçeşehir Kolejini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Ortaokul 8. Sınıf ile Lise 12. Sınıf öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Vali Şıldak, ayrıca öğretmen ve öğrenciler ile okulun konferans salonunda bir araya geldi. Vali Şıldak, ziyaretinin sonunda ise okulun ana sınıfını ziyaret ederek minik öğrencilerle bir süre vakit geçirdi.

Vali Şıldak, konferans salonunda yaptığı konuşmada; “İlimizde eğitimin kalitesini yükseltmek, gerek akademik başarısını gerekse okullarımızın topyekün eğitim enerjisini daha yukarıya taşımak için bu yıl Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde bir proje uyguluyoruz. Bu uygulama 14 Ekimde başladı. Eğitim döneminin ilk ayının içinde başlattık ve hızla devam ediyoruz.

Bu ziyaret vesilesiyle gördük ki hem öğretmenlerimiz, hem öğrencilerimiz ve velilerimiz olarak BİGEP adını verdiğimiz Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesine öylesine sahip çıkmışsınız ki, öylesine benimsemişsiniz ki başarılı olma adına çok büyük bir adım atmışsınız. Benim sizlere gönderdiğim mektupta da, başarıda kararlı çalışmanın, planlı ve düzenli çalışmanın önemine işaret etmiştim. Ancak bundan daha önemli olan bir şey var demiştim. O da inanmak ve istemek. Öncelikle bunu başarmamız lazım. Kendi içimizde bir hedef belirleyip önümüzdeki hedefe doğru ben bunu istiyorum,bunu başaracağım dememiz lazım” dedi.

Kaynak: Burdur Valiliği

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.